Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyiben van igaza Putyinnak?

Mennyiben van igaza Putyinnak?

Figyelt kérdés

Obama elismerte, hogy az USA támogatásával robbantották ki az ukrán forradalmat.


Putyin ezt az orosz érdekszférába történő fegyveres agressziónak tekinti- Az elmúlt évtizedekben történt USA fegyveres beavatkozások után most ő is felhatalmazva érzi magát,hogy beavatkozzon itt-ott...



2015. márc. 16. 20:04
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

# 19/20 Időpont ma 22:03


Csak épp ez totális ellentmondás így. Megállapodnak Janukoviccsal a hatalom átadásáról, és utána mégis tüntetést robbantanak ki? Ha meg a kirobbantották a tüntetést, utána miért tárgyalnának arról, hogy Janukovics átadja a hatalmat? Hiszen akkor már ott a tüntetési erő, miért kéne tárgyalni? Ez sehogy nem áll össze...

2015. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

21: Ez már csak spekuláció. Én bemásoltam, hogy mit mondott és ott elhangzott, hogy úgy állapodtak meg a hatalom átadásáról.


Mondjuk az már más kérdés, hogy hogyan állapodtak meg róla. Mert lényegében a tüntetés és az azt követő hajtóvadászat is egyfajta rábeszélés...

2015. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Átírták az angol nyelvet? Mert így lehet érteni: Megállapodtunk a hatalom átadásáról! -Tehát Janukovics és "csapata" valószínűleg felelősségre vonás nélkül léphetett le Ukrajnából vagyonuk egy részével.


Hol van ebben az, hogy az USA támogatásával robbantották ki? Főleg, hogy akarata ellenére valószínűleg Putyin robbantotta ki azzal, hogy Ukrajnát és Janukovicsot is egy gazdaságilag lehetetlen helyzetbe hozta. Erősebbnek hitte magát a maci, mint, amilyen, aztán pofára esett egy nagyot...


De azon azért jót derülök, hogy az orosz érdekszféra visszaszorulását az oroszimádók sikernek hiszik, ha az oroszpártiak ennyire ártani akarnak Oroszországnak, akkor szegény putyinéknak ellenségre már szükségük sincs! :-)

2015. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
23: Hát, igazából én úgy hallottam - természetesen nem nyugati hírforrásokból -, hogy annyira egyszerűen azért nem léphettek le.
2015. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

# 22/23 Időpont ma 22:18


Az a spekuláció amit ti csináltok. Egyrészt az, hogy ők csinálták volna a forradalmat, NEM HANGZIK EL. A KÉRDEZŐ HAZUDIK.


Orosz katonát láttak már most Ukrajnában, USA-bélit nem (ez nem jelenti, hogy nincsenek ott, de ha ott is vannak, úgy néz ki pókereznek a bunkerben...).


Emellett miért nem az zavar, hogy a ruszkimaci területet lopott Ukrajnától? Most komolyan, ha az USA - Gyurcsány kottájából természetesen - megpuccsolja Magyarországot, akkor Ausztriának joga van elfoglalni egész Magyarországot, lévén egykoron az övék volt? Akkor is mi lennénk a rosszfiúk, ha ezt nem hagyjuk?

2015. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

25: De ott volt a videó az előző hozzászólásomban. De van itt még egy:


[link]


Tényleg úgy tűnik, hogy pókereznek. Rosszabbak vagytok, mint az orosznyaloncok, komolyan.

2015. márc. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

# 26/26 Időpont ma 22:45


Persze, mert egy katona aki épp szupertitkos hadműveletben vesz részt, a fegyvert jobbjában lóbálva, bal kézzel fejét takarva sétalgat egy háborús övezetben :-D Hagyjuk már, az UFO-kra komolyan bizonyíték van (Lévén azok azonosítatlan repülő tárgyak, és tényleg azok!).

2015. márc. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Mindeközben az áldott jó ukránok elaknásították a Krím félszigetre vezető hidat.


https://www.youtube.com/watch?v=NjXKw9Twt-c


Na ezt magyarázzátok meg nyugatnyaloncok.

2015. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
48%

"Kelet-Ukrajna véres harcmezővé vált, ahol profi ukrán katonák sokszor az ártatlan és fegyvertelen helyi lakosságot tizedelik. Ez népirtás."


Ez mindent elmond erről az oldalról... De tudod mit? Leszarom. Nyald fényesre putinkád valagád, meg törölj pörköltszaftot az usa zászlóba, érdekli már a franc. Onnantól kezdve, hogy neked nyugatnyalonc az, aki nincs Putin meg a ruszkik seggében ebben a témakörben, egy fokkal jobban tudnak angolul, mint te, és még sorolhatnám, értelmetlen biteket pazarolnom rád. Érvelésed nulla, bizonyíték nulla. Csak a vagdalkozás, de az profi módon megy. Mint maciéknál.


De tudod mit, tessék: USA és a "Nyugat" maga a sátán, Putin és Oroszország pedig szent és sérthetetlen...

2015. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"Kelet-Ukrajna véres harcmezővé vált, ahol profi ukrán katonák sokszor az ártatlan és fegyvertelen helyi lakosságot tizedelik. Ez népirtás."


Én azt is láttam, hogy orosz csecsemőket feszítenek keresztre, miközben nevetnek a kínjaikon.

Mindig is tudtam, hogy az ukránok az illumináti sátánokat szolgálják.

2015. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!