Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Újabb pofon Putyinnak: leminős...

Újabb pofon Putyinnak: leminősítette a Moody's Oroszországot. Milyen következményei lesznek ennek?

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 21. 09:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Értsd: a szeparatisták jobban jöttek ki a minszki tárgyalásokból, ezért az USA újabb szankciókat indít.
2015. febr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

Egy kérdéssel válaszolok, amit felelj meg magadnak: szerinted érdekli egy csöppet is, hogy egy amerikai pénzügyi elemző cég, hogy próbál alátenni?

Nem hinném, hogy annyira megrengetné Oroszországot.

2015. febr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Ez csak egy blöff. Gondolom megkenték a Moody's-t, hogy hülyeségeket hordjon össze.
2015. febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell azt megkenni, parancsra működik.
2015. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Bár a belem kifordul a mostani orosz agresszív, korrupt mafiaállamtól, de ezeken a leminősítéseken én is csak röhögni tudok. Szerintem jobban odaverte őket, hogy 1 év alatt felére zuhant a valutájuk értéke.
2015. febr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Milyen maffiaállam?? Nézd már meg mi volt Jelcin idejében, az orosz gazdaság a hollanddal volt egyenértékű, szétlopták az országot. Hag ne soroljam hogy kik...


Persze elismerem, hogy Putyin is tele van pénzel. Ugy vagyok vele hogy inkább 1 tömje a zsebét mint 100 vagy 1000 kiskirály.

2015. febr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

Az, h sokan jót nevetnek.

A mudit nem lehet komolyan venni.

Valahogy már vártam is, h megjelenjenek(ők valahogy mindig leminősítik azt az országot, amelyik szembe megy az USA-val szal...)

2015. febr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez azért nevetséges, mert pont az ilyen hitelminősítők is benne voltak különböző pénzmosásos adócsalásos ügyben. Legalábbis ez derült ki a legutóbbi HSBC-s ügy kapcsán. Innentől fogva, hogy lehet az ilyeneket komolyan/hitelesnek venni?
2015. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Milyen következményei lesznek ennek?"


Megszűnik a Moody's.

2015. febr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Reméljük eredményes lesz Oroszország legyőzése és demokratizálása. :)

Hajrá szabad világ!

2015. febr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!