Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondolsz a görög állapotok...

Mit gondolsz a görög állapotokról?

Figyelt kérdés

Arra gondolok itt hogy ugye köztudott 12,9% lett az államháztartás hiánya és amikor MO-on volt 9,9% plusz jött a válság stb sokan államcsődről beszéltek és sok embertől csak azt lehetett hallani, hogy milyen "szar" ország ez a MO meg milyen állapotok vannak itt, meg hogy mekkora az államadósság. Még most is lehet hallani ilyesmiket.

Akik így látták mit gondolnak most? Rájöttek hogy ez nem csak velünk fordulhat elő hanem másokkal is?

Ott most ugyanaz következik ami nálunk volt, megszorítások.

Na ezt csak bevezetőnek írtam amúgy nyugodtan fejtse ki mindenki a véleményét a kérdéssel kapcsolatban.


2010. febr. 12. 17:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Na, a végén azért csak megírtad az igazságot....
2010. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem baj én azért kíváncsi vagyok rá.
2010. febr. 14. 18:55
 23/23 anonim ***** válasza:

olaszország: "hogy néz már ki?"

Olaszország államformája: csizma...

Ez mindenkivel előfordulhat, de azért a görögök meg köztünk is van különbség... meg az olaszok közt is, hiába egy kontinens... A válságot persze mindenki megérzi (amúgy ha a görögöket vesszük, akkor ők eléggé meggondolatlanok, erre mondjuk példa Görögország a 30'-as években... Egyszer király, aztán mégsem :D, bonyolultabbak hozzánk képest). Az USA sem áll nálunk sokkal jobban (ha úgy nézzük, hogy mennyiről esett vissza. Az adósságaik másodpercenként 10.000 $-ral nő, ezt általában más országok "veszik meg", mint Kína, ezért náluk nem annyira vészes a helyzet (attól függ, mit értünk nem annyira alatt)...

2010. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!