Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bárki is elhiszi ezt a nagy,...

Bárki is elhiszi ezt a nagy, erős, férfias Putyin imázst?

Figyelt kérdés
Félmeztelenül lovagol, tigrisekkel pózol, legendás hokisok között "brillírozik" ( https://www.youtube.com/watch?v=TUdYCzdpzdY), stb. Ugyan már! Oroszországban beveszik ezt az emberek?
2015. febr. 17. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

És mit is kéne elhinni? Hogy lovagol? Lovagol. Hogy sportol? Sportol. Hogy mindent felhasznál a népszerűsége növelésére? Felhasznál. Mindenki ezt teszi. Hogy népszerű? Népszerű. De nem ettől. Ettől csak pár birka fog önelégülten bégetni. Na de az is számít.

Szóval mi a kérdés?

2015. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a kérdés, hogy Oroszországban ezt átlátszó propagandát kajálják az emberek? Az itteni hívek is állandóan úgy hivatkoznak rá, mint a megtestesült FÉRFIRA, aki az őserő nyelvén beszél, és megesz vacsorára. Valójában szerintem ez a hős apafigura képe vonzza őket. Csak ne lógna ki ilyen istentelenül a lóláb!


Meg itt van még ez a motorozás is: [link] :DDDDDDDDDDDD

2015. febr. 17. 12:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szeretni vagy sem, de Putyin nem kispályás. KGB - s volt, nyelveket beszél, tud vadászgépet vezetni, dzsúdó mester. Nyilván van ebben propaganda is, de gondolom üdítő lehet Jelcin után, aki csak a vodkás poharat tudta emelgetni, de azt sűrűn.
2015. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, attól hogy egy idióta még bőven férfias. Volt KGB-s, volt FSZB igazgató, fekete öves karatemester, tud a fegyverekkel bánni, lovagol, állatmentő akciókban szokott részt venni, horgászik, vadászik, tud helikoptert és repülőt vezetni, tud hangszeren játszani és többé-kevésbé egész jól énekelni és táncolni, képes megtalálni az arany-közép utat a lazaság és elegancia közt és nem fél bepiszkítani a kezét.


Tény és való hogy ezeket felhasználja a propagandához, de az is tény hogy ezeket már az elnökké választás előtt is csinálta.


Szerintem jó pár férfi (köztük én is) bőven irigyli ezen tulajdonságait. Még mielőtt elkezdesz felháborodni hogy ő a példaképen, most szólok hogy nem. Viszont szívesen rendelkeznék olyan tulajdonságokkal mint amiket fentebb leírtam.

2015. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen vannak akik elhiszik.


Ha szerinted ezek amikkel "elhiteti az imázst" jelentéktelen dolgok akkor csináld utána.

2015. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, szerintem értékes ember, csak már nagyon paranoiás lett, mert sokat foglalkozott az olyan kicsit sem értéktelített dolgokkal, mint kémesdi, gazdaságosdi, politikásdi, hidegháborúsdi. Úgy látszik nincs remény, hogy egy nagy ember egy nagy ország élén jó irányba vezeti az embereket, hanem magával ragadja az egész, és beképzeli, hogy őt még akkor is feltétlenül szeretik, ha többezren döglenek meg miatta. Tény, hogy férfiaktól sok irigylésre méltó, nőktől sok vonzó tulajdonsága van, de akkor is csak egy elvakult pszichopata lett belőle, ami nem is az ő hibája, hanem azoké, akik mindig is körül vették. Kár érte ://
2015. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tényleg eléggé hihetetlen, hogy ő olyan akar lenni, mintha valami film főhőse lenne, nagyjából ilyen terminátor, h tud motorozni bunyózni meg mindenféle, gondolom lőni is tud meg hát ő biztos nem az akit ha kiraknak az erdő szélére, akkor 2 nap múlva halott lesz. nagy baja lehet ha mindenre felkészül, de ez neki nem hátránya
2015. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos erre is akad, aki beszopja, de azért akinek minimális rálátása van a dolgokra, az tisztában van vele, hogy ilyesmivel csak az villog, akinek komoly önértékelési problémái vannak. Vagyis Putyin pont, hogy az ellenkezője, mint aminek mutatja magát. Egy igazán erős ember nem fitogtatja az erejét feleslegesen, még ha sportol, harcművészetet gyakorol vagy vadászik, akkor sem. Egyébként én se vágom, kinek jön be ez a villogás, azt hittem, már nem vagyunk ősemberek...
2015. dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!