Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nektek ki a szimpatikusabb?...

Nektek ki a szimpatikusabb? Putyin, vagy Obama?

Figyelt kérdés
A kérdést függetlenül, objektíven értem, tehát az országunk helyzetét, rá való kihatásokat, ilyesmit most hagyjuk, egyszerűen csak magát a két embert és a politikájuk, módszereik figyelve, mit gondoltok?

2015. febr. 17. 06:21
1 2 3
 11/23 hollófernyiges ***** válasza:
75%

"háborúkat robbant ki"


Hát igen, Oroszország meg köztudottan békeszerető, ezt jól tudják a grúzok, ukránok.. tulajdonképpen az összes szomszédja.

2015. febr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 T-55 2.0 ***** válasza:
100%
Persze hogy Merkel
2015. febr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
53%

Putyin.


Obama nagyon liberális.

2015. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
38%
Obama sokkal szimpatikusabb, és nem értem miért kell ekkora felhajtást csinálni azért mert ide jön egy putris keleti országból egy undorító diktátor.
2015. febr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%
Nekem Putyin.Lepontozást pedig nem kérek.Nem értem miért kell egyébként lepontozni a válaszólókat,értem,hogy másnak éppen nem szimpatikus az,hogy valaki Obamát,vagy éppen Putyint írja,de attól függetlenül még hasznos válasz,mindenki a kérdésre felelt,ahogy végigolvastam a válaszokat,mégis egy csomóan lelettek pnotozva.
2015. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
23%
*pontozva
2015. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
67%
6-os csak hogy tudd mindkettő agresszor.Putyin az ukrán helyzet miatt Obama meg azért mert beavatkozik a közel keleti országok ügyeibe.
2015. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
66%

Azt kell eldönteni, hogy a diktatúra vagy a demokrácia mögé rejtett elnyomás-e a jobb...

Mindkettő egy hatalom éhes politikus és legyen szó a közel keletről vagy ukrajnáról, azt fogják nézni ami nekik a legjobb... és ha egyszer vmi nagy olajmezőt találnak alattunk, akkor Obama demokráciát hírdetve fog eltaposni minket, Putyin meg csak úgy.

2015. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Multigod97 válasza:
51%
#17-es ha ők nem avatkoznak be akkor kik? Szerintem senki nem orulne neki ha az Iszlam allam kedvere hoditgatna
2015. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19-es Senki sem avatkozna be ha nem lennének ásványkincsek,az iszlám állam miatt meg ne aggódj mert ha senki sem avatkozna be akkor a legnagyobb kiterjedésük az lenne hogy elfoglalják Irakot Szíriát Libanont Jordániát és Kuvaitot.Attól kezdve pedig minden szomszédja erősebb ugyanis a törökök Irán Izrael és Szaud Arábia komoly hadsereggel rendelkeznek miközben a gazdaságuk is elég hatékony.
2015. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!