Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Erről a videóról mi a vélemény...

Erről a videóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=t8jopzWyuKY#t=57


A háború nyilván szörnyű dolog. Én inkább abból a szempontból szeretném a véleményeket kikérni, hogy amit a nyugati sajtó állít - miszerint Oroszország csak az agresszor, az ukránok szegények csak védik magukat, az USA az emberi jogok bajnoka stb. - nem feltétlen állja meg teljes egészében a helyét.


Még annyit, hogy itt nyilván lesznek szélsőliberális hozzászólók, akik majd leírják, hogy az USA a hős, az oroszok a gonoszok, ezek mind megjátszott felvételek, mert szenvedni csak az ukránok szenvedhetnek, az oroszok csinálnak minden rosszat stb. az ilyeneket arra kérem, hogy inkább ne írjanak. Köszönöm.



2015. febr. 5. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

"Erről a videóról mi a véleményetek?"


Tehát valaki véleményét kéred, majd azt írod "az ilyeneket arra kérem, hogy inkább ne írjanak."


Tehát csak az akarod, hogy valaki a te álláspontodat megismétli. Szóval a kérdésnek semmi értelme. Minek tetted fel?

2015. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szánalmas vagy öregem. Olvasd el az első mondatot. "A háború nyilván szörnyű dolog". Te neked ezek szerint nem ez a véleményed. Irány akkor Ukrajna harcolni! Nem hiszem el, hogy nem fogtad fel amit írtam. Írhat aki más állásponton van, csak azt nem szeretem, amikor valaki szélsőségesen elfogult, akármelyik oldalról is. Látom, te egy ilyen vagy.
2015. febr. 5. 09:40
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, és gondolom a videót meg sem nézted, csak jöttél kötekedni. Szégyen.
2015. febr. 5. 09:41
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Szegény oroszok nem férnek el otthon, ezért Ukrajnában kell élniük.
2015. febr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező! Én nem írtam semmit se a videóval, se az ezzel a helyzettel kapcsolatban. Kizárólag a kérdésedet kritizáltam.

Az, hogy te miket halucinálsz mögé, szintén minősít.

2015. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Kérdező! Én nem írtam semmit se a videóval, se az ezzel a helyzettel kapcsolatban. Kizárólag a kérdésedet kritizáltam.

Az, hogy te miket halucinálsz mögé, szintén minősít."


Hát, ha még mindig nem tudod megérteni, hogy a szélsőséges hozzászólókat akartam ezzel kiszűrni, akkor az inkább téged minősít.

2015. febr. 5. 10:37
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

"Hát, ha még mindig nem tudod megérteni, hogy a szélsőséges hozzászólókat akartam ezzel kiszűrni, akkor az inkább téged minősít."


Igen, de akkor a szélsőjobber orosz imádókat miért nem irod ők is ugyan olyan elfogultak csak a másik irányba, ez azt jelenti h te is elfogult vagy az oroszok felé, ami már a kérdésedből is látszik, saját véleményedet akarod mástól hallani. Most így tényleg mi értelme a kérdésednek?

2015. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Először is. Az elsőnek lemásolod a beírt szövegét és kicsit átszerkesztve újra leírod több, mint mókás. Gondolom egyedül megfogalmazni kicsit sok lenne. Másodszor: Gyakorlatilag amit bemásoltál tőlem szöveget kitűnik, hogy a szélsőséges hozzászólókat nem nevesítettem ott meg, mert konkrétan mindenkihez szólt. De csak a te kedvedért:


"Írhat aki más állásponton van, csak azt nem szeretem, amikor valaki szélsőségesen elfogult, akármelyik oldalról is"


Ezt én - a kérdező - írtam feljebb. Mi lenne, ha mocskolódás helyett néha olvasnál és értelmeznél is szöveget?

2015. febr. 5. 11:35
 9/9 anonim válasza:
Szörnyű látni, amit az ukránok művelnek. És mindehhez a nyugat állva tapsol, míg Ukrajna önmagát felemészti. Ha bízunk a józan észben, akkor nem folytatják Oroszország szankcionálását... Nem tudok mást írni, szörnyű helyzet alakult ki.
2015. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!