Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lesz a közeljövőben háború a...

Lesz a közeljövőben háború a NATO vs. Oroszország közt?

Figyelt kérdés

Ma beszélgettem egy régi ismerősömmel, nagyon okos ember, habár nem politikus vagy háborús szakértő, de mindenben nagyon jó meglátásai vannak, érettségije ellenére call centeres supervisor volt. Azt mondta, idők kédése és háború lesz, világháború.


Európaszerte nagy a munkanélküliség az EU-ban is, igen és a mély gazdasági válságokat, melyek ilyen mélyen gyökereznek csak háborúk szokták feloldani, kilendíteni a világot belőlük és most is az lesz.


Ukrajna lángol, ezt mondta. Én nem nézek TV-t szóval nem tudom, de a lényeg hogy sok érdek háborút akar valami ATV-ben látta, hogy elmondták valakik hogy ők háborút akarnak. Szerinted igaza lehet?


2015. febr. 16. 21:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
te meg kilences:DDD Micsoda karrier! :DDDDDDDD nagyon megnevettem :D
2015. febr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
# 3 te neurotikus vagy?
2015. febr. 16. 23:40
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
kezeltezsd magadat.
2015. febr. 16. 23:52
 15/19 anonim ***** válasza:
nagyon megsértettél :D
2015. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem lesz világháború mert ha lenne az atombombáikkal tennék tönkre a bolygót.
2015. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ha a bolygót nem is, előttem szóló, de a gazdaságot mindenképp
2015. febr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
47%
Hagyományos, harctéren megvívott háború nem lesz. Hagyományos fegyverekkel a NATO tehetetlen Oroszországgal szemben, nukleáris háborút indítani pedig őrültség. Azt egyik fél sem teszi.Az nem érdeke senkinek, az amerikai fegyverlobbinak csak a háborús FESZÜLTSÉG (a fegyverkezés) az érdeke, a totális, nagyhatalom ellen vívott háború - nem.
2015. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kisebb-nagyobb háborúk,szinte folyamatosan vannak a világban.Hogy lesz-e III.világháború és ha igen,mikor azt a "szakértők" is csak találgatják.Ha "itt lesz",úgyis észrevesszük.Kár ezen rugózni.Olyan ez,mint a világvége.Abból is volt már néhány...
2015. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!