Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lesz a közeljövőben háború a...

Lesz a közeljövőben háború a NATO vs. Oroszország közt?

Figyelt kérdés

Ma beszélgettem egy régi ismerősömmel, nagyon okos ember, habár nem politikus vagy háborús szakértő, de mindenben nagyon jó meglátásai vannak, érettségije ellenére call centeres supervisor volt. Azt mondta, idők kédése és háború lesz, világháború.


Európaszerte nagy a munkanélküliség az EU-ban is, igen és a mély gazdasági válságokat, melyek ilyen mélyen gyökereznek csak háborúk szokták feloldani, kilendíteni a világot belőlük és most is az lesz.


Ukrajna lángol, ezt mondta. Én nem nézek TV-t szóval nem tudom, de a lényeg hogy sok érdek háborút akar valami ATV-ben látta, hogy elmondták valakik hogy ők háborút akarnak. Szerinted igaza lehet?


2015. febr. 16. 21:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"valami ATV-ben látta"


:D

Jó. Ennyit erről.


Kérdésre válaszolva: nem lesz háború a NATO és Oroszország között. Ez biztos.

2015. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

ÉDES ISTENEM!


nézz végig a Politika kérdéseken, ti szellemileg visszamaradottak vagytok, vagy mi a jóélet??? miért kell naponta hússzor feltenni a kérdést, hogy lesz-e háború a Nato és Oroszroszág között, lesz-e világháború, stb... hihetetlenül idegesít, Kérdező, válaszolj nekem, légyszíves, nem találtál az elmúlt két napból erre vonatkozó kérdést???? te tényleg ennyire debil vagy?? erre a kérdésre pazaroltad el a szabadidődet?? NEM AKARUNK TÖBB HARMADIK VILÁGHÁBORÚS KÉRDÉST EZEN A HÉTEN MÁR!!!


nem értem, hogy miért akad MINDIG négy-öt szerencsétlen, aki felhozza újból, megőrülök...

2015. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Komplikato ***** válasza:
82%
Nem valószínű.
2015. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem láttam ilyen kérdést, ugyanis hogyha beütöm hogy világháború http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vil%E1gh%E1b.. látod, totál első és második világháborús kérdést dob ki.


Az ATV-ben látta, hogy valaki elmondta, hogy ők háborút akarnak. De szerinte a világ afelé hajlik, arra halad, előbb utóbb szerinte háború lesz és már most párszáz km-re ukrajnában háború van. Én nem tudok erről, mert nem nézek TV-t csak játszok PC-s játékokat meg olvasgatok fórumot, ezért kérdezem, hogy szerinted mi lesz meg ilyesmi?

2015. febr. 16. 21:31
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

3-as!


Nem értem a mérhetetlen felháborodásod...

Neked sípol a géped,ha háborús kérdést írnak be és kénytelen vagy válaszolni rá? vagy mi a fészkes fene ütött beléd,hogy így és ennyire kikeltél magadból? :D


Figyi,nagyon 1xű...nem kötelező válaszolni a háborús kérdésekre :)


Ui. de most meg nehogy ezen rágj be LOL

2015. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A kezdeti felháborodásokat követően, így már lehiggadva, mit gondoltok ?
2015. febr. 16. 21:56
 8/19 A kérdező kommentje:

Szerinte itt az országban nagy vérontás lesz és mi férfiak ezt nem érjük meg, mert megölnek. Mondtam, hogy magyarország nem fog ellenállást katonailag kifejteni, mert nincs is hadseregünk csak víztisztító alakulatunk. Ő szerinte az oroszokat ez nem érdekli, ugyanis érdekük lemészárólni a harcképes férfiakat, mert később háborúba küldhetnek minket a NATÓ-ba és az asszonyokat pedig megparáználkodják, mint régen, hisz mindíg ezt csinálták énnem olvasok tőrténelmet kérdezte


Spec akkor az hogy a világban levő zűrzavar, ellentétek, pl az IS v. NATO meg muszlim gúnyrajzok miatt, meg palesztín v. izreali amcsi és most ez az orosz urkán natós nem fog világháborúba torkollani?

2015. febr. 16. 22:05
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

Nem, nem fog világháborúba torkollni.


De ha nem hiszel annak a több tucat embernek, aki ezt itt napról napra leírja, akkor miért kérdezed meg egyáltalán? Főleg ha van egy míndentudó haverod, aki call center supervisorságig vitte. Micsoda karrier!

2015. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

öö, harmadik világháborúval próbálkoztál már??


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=harmadik+vil..


nem rágok be senkire, de jövőhéten ugyanúgy itt lesz a kérdés, hogy lesz-e vagy nem...


44 %-os, nem sípol a gépem, de attól még zavarhat, nem?

2015. febr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!