Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sok "jobberek" miért sztároljá...

Sok "jobberek" miért sztárolják ennyire a keleti országokat, és szidják a Nyugatot?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 10:58
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%

"Senki nem mondta, hogy diktatúra kell."


Ezen jót nevettem. :D

Ajánlom neked a szélsőjobboldali hírportálok és az ott jelenlévő hozzászólások böngészését. Bár van egy olyan sejtésem, hogy nagyon is jól tudod, hogy miről van szó, sőt alkalomadtán te is szoktad nyomni a propagandát, csak most, ennél a kérdésnél a magyarázkodásnak van itt az ideje, hogy "én neeem, én nem is szoktam soha". :)))

2015. jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
83%

[link]


Tessék, rögtön első hozzászólás.


Mocskos demokrácia, mindenhol cionzsidók, háttérhatalmak bújkálnak és tönkre akarnak minket tenni, de a Dicső Magyar Faji Nemzet nem hagyja magát és hősiesen ellenáll, éljen a jobbikos egypártrendszer, stb...


Elmebaj a köbön. :))

2015. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
76%
A legszebb ebben, hogy a legtöbb háttérhatalom elmélet az USA-ból származik. :)
2015. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 Koplárovics Béci ***** válasza:
41%
Ránézel a térképre, akkor kelet jobbra van...
2015. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Hát igen ilyenkor a jobberek (lásd 9 -es) is csendben vannak amikor magyarázkodni kell.

De a propaandát azért nyomják ,hogy a kelet a menő a nyugat hanyatlik,poshad ,de ha kilennének küldve Észak-Kóreába sírva jönnének vissza nyugatra... :DDDD

2015. jan. 28. 13:02
 16/35 anonim ***** válasza:
23%

Észak-Korea sztálinista diktatúra.


Ugyanannyira nem követendő példa, mint Svédország.

2015. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Ülj le fiam történelem 1-es:D

Annyira birom ezt a tudatlanságot,Észak-Kóreát konkrétan Russziá támogatjaa és támogatta

Lehet ha kicsit tájékozódnál fel sem merülne ,hogy Svédoszágot összehasonlítod Koreéval:DD

2015. jan. 28. 13:27
 18/35 anonim ***** válasza:
24%

Azt sugalltad, hogy szerintük É.K. követendő példa.


Én meg írtam, hogy sem É.K. sem a kultúrmarxista Svédország nem követendő példa.

2015. jan. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Svédország követendő példa is akár ,te is lefogadom ,hogy szívesen élnél svéd színvonalon

a jobberek szerint a keleti országok a követendő példák

Erre egy jó példa Kórea :D

2015. jan. 28. 13:47
 20/35 anonim ***** válasza:
41%
Svéd példához hiányzik az országból a bal oldali párt ami legalább olyan erősen lenne balos mint liberális.
2015. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!