Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sok "jobberek" miért sztároljá...

Sok "jobberek" miért sztárolják ennyire a keleti országokat, és szidják a Nyugatot?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 10:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
70%
Mert csak azt hiszik magukról hogy szélsőjobbosok. Egy igazi szélsőjobboldali a nyugati civilizációt pártolja és nem az ilyen bolond putyin, muszlimokat...
2015. jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
26%

Olvass róla, hogy miért.


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
75%

A 2-es jó példa erre.


Azért jó neki a keleti elnyomás és a nyomor, mert tavaly látott a TV-ben egy női ruhába öltözött, zavarodott, éneklő férfit, amit azóta sem tudott kiheverni, ezért nekünk azonnal orosz-kínai diktatúrát kell bevezetnünk Magyarországon, mert ott minden szuper lesz és tökéletes. :)))

2015. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
20%

Nem mondta, hogy orosz-kínai rendszert kell bevezetni.

De, eltűrni, sztárolni sem kellene ezeket a dolgokat, meg követendő példaként tekinteni.

2015. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

na látom nem vagyok ezzel egyedül

a 2-es válasozló,pedig gondolom inkább akkor a keleti Észak-Koreában élne,mint Dél-Koreában mert ott nincs liberalizmus,multikulti(talán még élelmiszer sem nagyon),stb... :P

2015. jan. 28. 11:27
 6/35 anonim ***** válasza:
96%
Ki mondja, hogy ez követendő példa? :D
2015. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
83%

"Nem mondtam, hogy orosz-kínai rendszert kell bevezetni."


A kérdés az volt, hogy miért sztároljátok annyira a keleti, elnyomó rendszereket, erre te belinkeltél egy rakat cikket, hogy te amiatt sztárolod, ami a cikkekben van.

Én viszont soha nem értettem, hogy miért lenne jó nekünk nyomorban és diktatúrában élnünk csak azért, mert léteznek magamutogató homoszexuálisok és erőszakos bevándorlók, de talán majd valamelyikőtök megmagyarázza ezt.

2015. jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom a nagy liberalizmus miatt...


Én jobber vagyok, és ez nem túl népszerű Magyarországon, de én mef az amerikai Republikánus Pártot "sztárolom" (kivéve a külpolitikájukat természetesen, csak ideológiailag...).

2015. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
20%

Senki nem mondta, hogy diktatúra kell.


Viszont, a jelenlegi demokráciák nyugaton túlzottan szabadosak, túlzottan megengedőek.

Például az illegális bevándorlással sem tudnak semmit kezdeni.Nincs normális határvédelem sem.


Nagyjából öngyilkos politikát folytatnak, csak sokuk észre sem veszi.

2015. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
88%

Én is jobber vagyok, de szerintem M.O-nak egyik út sem járható csak valami a kettő között.

A nyugatot nem érdekeljük.

A keletet nem nagyon bírjuk.

2015. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!