Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » 3 millió példányban jelentetik...

3 millió példányban jelentetik meg Mohamed prófétát. Tényleg nem értik, vagy nem akarják érteni, hogy a bigott embereket provokálják?

Figyelt kérdés

Hétfőn, nem sokkal a kiadó bejelentése előtt a lap ügyvédje bejelentette, hogy a következő számban "nyilvánvalóan" szerepelni fognak Mohamed prófétát ábrázoló karikatúrák. Richard Malka a France Info hírrádiónak adott interjújában leszögezte, hogy "nem engedünk semmit, különben az egész értelmetlenné válna". A szerdai különleges kiadvány 16 nyelven jelenik meg.

A Liberation már ki is szivárogtatta a címlapot. Mohamed lesz rajta, és a jól ismert táblát tarja majd a kezében: "Charlie vagyok", felette a felirat: "Minden meg van bocsátva"



#3-millió
2015. jan. 13. 09:24
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
17%

érdekes...csak azért mert van agyam és gondolkodom,van önismeretem egyedülálló módon az állatvilágban akkor ösztönöket irtsuk ki gyökerestül?a légzés is ösztön.

azért félre ne érts nem erőszakolnék én meg senkit.undorodom az ilyen könnyűvérű nőcskéktől.nekem a lelkem tiszta.ne hasonlíts pedofilokhoz.

2015. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
24%
oh egyébként oda is költöznék ha a magatok fajta nyugatbarát bohócok nem intézkedtek volna arról hogy a közel keleten hemzsegjenek a terrorista csoportok és az öngyilkos merénylők.
2015. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
70%

Most visszaolvastam a válaszaidat 70%-os... Először is, én nem az iszlám állammal példálóznék, akik több ezer embert irtanak ki csak úgy. Egyébként azt tudtad, hogy a lefejezett túszok holttestéért is váltságdíjat kértek?? Ez mennyire humánus magatartás?? Gondolj bele, hogy a te rokonodról van szó, és még rendesen eltemettetni sem tudod... Undorító amit csinálnak.


Szóval nem olyan szinten nyomják el a nőket, hanem épp csak egy kicsit? Így már minden rendben van...


Amúgy azt is elárulom, hogy azokon a területeken sem történik kevesebb nemi erőszak, ahol a nők csadorban járnak. Ott vajon mi a férfinak nem nevezhető erőszaktevők kifogása?

2015. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

nem minden válasz az enyém pl a 8as sem.

az iszlám állam terrorbomzása pont hogy az egyik legjobb példa a helyzetre.

de hogy tőled is kölcsönözzek a saját családos példával.ezt is be lehet helyettesíteni.tegyük fel hogy elrabolja valaki a családod és elmondja mit kell tenned hogy élve visszakapd őket.akkor te teszed amit mondanak hogy esélyed legyen hogy visszakapd őket vagy direkt azt csinálod amit megtiltanak hogy tuti meghaljanak? persze a hozzátartozók nem tehetnek róla az iszlám állam esetében.de a vadászgépek pilótáit sosem fogják kiadni nekik hogy igazságot szolgáltathassanak maguknak.

persze nemi erőszak mindenhol történik.de én itt elárulom neked lassan 7éve nem találok egy normális lányt párkapcsolati célra.na msot akkor ez a követendő példa?csináljunk mindenkiből ribit?megdöbbentő hogy a férfi női kapcsolatot hogyan képzelik el a többség.na ilyen arrafelé nyilván nincs.nem fér bele semmilyen jóérzésű ember gondolkodás módjába.

2015. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
79%

Nem az összes választ olvastam végig, csak az iszlám államostól kezdve.


Persze, megteszem amit kérnek, aztán látják, hogy így elérik a céljukat és ezért még több embert ejtenek túszul és én megint engedek nekik... Ennek így sosincs vége és nem én fogok jól járni. (Amúgy a kérdés is pont erre a problémára irányult.)


Az éremnek mindig két oldala van. Akkor én meg mondhatnám, hogy én meg nem találok egy normális, nem beszűkült látókörű srácot. (Amúgy ez nem igaz, szerencsére nem én vagyok az egyetlen nyugat barát bohóc, ahogy te neveztél minket.)

2015. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

nem lehet tudni mi történik hiszen soha nem engednek a nyugatiak.meg sem próbálták egyszer sem.

ha ezt folytatják és nem engednek attól jobb lesz? biztosan eldobják a fegyvert és haza mennek...még több lesz az erőszak.

2015. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
24%
így felesleges még csak eszmecserét is folytatni.most látom közben több választ már töröltek is.nemcsak az enyémekből.ez meg a nagy nyugati szólásszabadság lesz ugye? mondj amit akarsz ha nem tetszik nekünk elhallgattatunk. tényleg csodás rendszer.nem is értem mért nem érzik megtisztelve magukat a közel keletiek hoyg rájuk akarják erőltetni. irónia és gúny vége
2015. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Ha a szomszédod állandóan csepül gúnyolódik, te mit csinálnál? Fel merül bennem ilyen kérdés is. Mennyi tyúk per van ami miatt ölre , bíróságra mennek? Az a szenny lap igen is feltüzeli a bigott vallásosokat és vérengzés lesz a vége. Eddig nálunk azt szajkózta egy bizonyos csoport, hogy zsidó államot akarnak Magyarországból. Most meg iszlám terjeszkedéséről beszélnek ? :-(
2015. jan. 14. 06:42
 29/39 anonim ***** válasza:
Az, hogy az izraelieknek eszukben sincs ide koltozni, meg nem jelenti azt, hogy a szelsoseges iszlam nem akar terjeszkedni. A ket dolog kozott nincs semmi kapcsolat.
2015. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Az emberek hülyítésen kívül tényleg nincs kapcsolat! Amig a gumicsontot rágják, addig nincs idejük a politikával foglalkozni
2015. jan. 15. 06:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!