Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok erről a franciao...

Mit gondoltok erről a franciaországi terrormerényletről?

Figyelt kérdés

Én elítélem a gyilkolást. De azért ez a "szatirikus" lap ahogy néztem eléggé keményen rajta volt a gyűlöletkeltésen, a "szabad sajtó" leple alatt.

Véleményem szerint amit ez a lap művel az nagyon durva, mert hozzájárult a Franciaországban meglévő bevándorló-muzulmán és a francia csoportok közötti társadalmi feszültséghez.


2015. jan. 9. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

Sajtószabadság, de ha sajtóban megjelentetnék egy holokauszt tagadó cikket a fél EU-ban lesittelnének a pics*ba, pedig csak leírtam azt amit gondolok.


Értelmes, jóérzésű ember nem viccel ilyenekkel amikkel ezek vicceltek, vagy is inkább gúnyolódtak, maguknak keresték a bajt. Amúgyse nagyon sajnálnám őket, de amiért főleg nem az az, hogy azzal, hogy nem tudtak leállni (több igen komoly figyelmeztetés ellenére) a halálba vittek magukkal 2 ártatlan rendőrt is...


Nem azt mondom, hogy halált érdemeltek, de valamilyen komoly büntetést mindenképpen.

2015. jan. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
71%

Na pontosan ez a baj! Hogy bedoltok annak, hogy a karikaturak voltak az okai a tamadasnak. Pedig az csak az URUGY.

A tenyleges ok a nyugati vilagszemlelet EGESZE.

A terroristak olyan tarsadalmat akarnak, amilyent a Koran eloir. Csakhogy ok sem hulyek. Inkabb gyilkolnak zsidokat, szatira-ujsagirokat, amikre a nyugat behunyhatja a szemet: ja, ez nem ellenunk, a mi kereszteny-nyugati eletrendunk ellem van, hanem CSAK a zsidok ellen, CSAK a szatira ellen, CSAK....

Es mire hajlandok leszunk szenbenezni azzal, hogy ez igenis ELLENUNK megy, addigra mar keso lesz, mar megnyertek a haborut.

2015. jan. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A Charlie nem csak a muszlimokat "gyalázta",de a keresztényeket és a zsidókat is.Jómagam Római Katolikus vagyok,mégsem fortyanok fel,ha valaki akár etikátlanul nekiront a vallásomnak.Európában mindenkinek szíve joga véleményt nyilvánítani vallásról,politikáról vagy bármilyen témában.Ha mélyen sértőnek érezzük olykor a mások véleményét,mégsem ragadunk azonnal fegyvert,hogy kiirtsuk a másként gondolkodókat.Sajnos,létezik az ún.Iszlám radikalizmus,amely nyiltan arra buzdít,hogy mondjuk ki:a Nyugati Civilizációt el kell pusztítani.Ezt tudomásul kell venni,s Európának tennie kell mihamarább valamit,ha meg akarja őrizni évezredek alatt kialakított kultúráját,eszmeiségét,szellemiségét.Máskülönben a leszármazottaink alig egy évszázad múltán kelet felé fognak hajlongani...
2015. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!