Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan jutottak fegyverhez a...

Hogyan jutottak fegyverhez a párizsi merénylők?

Figyelt kérdés
Valahol elsiklottam fölötte vagy tényleg nem tudni még?

2015. jan. 8. 19:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Arab országból hogyan lehetséges fegyvert csempészni? Tényleg nem értek a témához és informálódni szeretnék hogyan lehet számomra ilyen komoly fegyvereket használni ott ahol tilos ennek a tartása (és a környező országokban szintén)
2015. jan. 8. 19:18
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
IRA és ETA is demilitarizálta magát az elmúlt években, ők is biztos szívesen odaadják a fegyvereiket, ha valaki fizet érte. A csempészetben meg a hajózás óriási segítség - elég nagy vasdarab az ahhoz, hogy gond nélkül el tudjon rejteni az ember egy pár AK-t meg RPG-t.
2015. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"Arab országból hogyan lehetséges fegyvert csempészni? Tényleg nem értek a témához és informálódni szeretnék hogyan lehet számomra ilyen komoly fegyvereket használni ott ahol tilos ennek a tartása (és a környező országokban szintén)"


Miért akarod egyébként ennyire tudni? Készülsz talán valami hasonlóra?

2015. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
A kérdés is sértő... Csak nem értem és fontosnak tartom kíváncsi vagyok nem elmebeteg
2015. jan. 8. 20:47
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

A líbiai háború alatt nagy volt káosz, és rengeteg fegyver került "rossz" kezekbe...

A tengeren meg nem túl nehéz átcsempészni.

2015. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a fegyvernepper c. filmet.

Van benne csúsztatás, de a lényeget bemutatja.

2015. jan. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%

A fegyvercsempeszes a vilag egyik legtobbet kereso iparaga. Azon kivul politikaikag is fontos: orszagok vesznek benne reszt, ez is egy modja a terrorizmus tamogatasanak.


Egyebkeny a legtobb fegyvercsempeszes a Hamasz as a Hizballa szanara megy, foleg Iranbol, Izrael ellen. Izrael eleg gyakran fog el fegyvercsempesz-hajokat, neha bemutatjak az elfogott rakomanyt.

Az utobbi idoben azonban Europa fele is megy a fegyvercsempeszet a iszlam SZELSOSEGESEK szanara. Nem minden muzulman terrorista!

2015. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
71%
De a legtöbb terrorista mégis muzulmán.
2015. jan. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Láttam a fegyverneppert.Jó film, de én azért filmként tekintettem eddig rá... És ahogy felettem is említik nem voltak illúzióim gondoltam, hogy a Közel-Keleten ez a kereskedelem virágzik. De én tényleg nem hittem, hogy ez Európán belül is lehetséges. Naiv lehetek...
2015. jan. 9. 14:43
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Feketepiacon vásárolt, csempészett fegyverek.


Egyébként Európában a harmadik legszigorúbb fegyvertörvények Franciaországban vannak. (első Anglia, második Magyarország)


Félreértés ne essék, nem szeretem az amerikaiakat és nem vagyok az mellet se hogy orrba-szájba támogassuk a fegyvertartást. Viszont egy amerikai kormányzó nemrég mondott egy elég nagy igazságot: ha a fegyvereket törvénytelenné tesszük, akkor csak a törvényen kívülieknek lesz fegyvere.

2015. jan. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!