Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért utálják annyira az...

Miért utálják annyira az oroszokat, miközben folyton őket támadják meg? Mi is, a németek is, a franciák is.

Figyelt kérdés

2015. jan. 2. 23:54
1 2 3
 1/23 Magyarmanó ***** válasza:
53%
Mi mikor támadtuk őket?:O Valamiről lemaradtam?
2015. jan. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
11%

#1 Don kanyar? 2. Magyar hadsereg? Stb?

Jogos kérdés egyébként, ha engem megtámadnának én is bevonulnék fennhatóság alá vonni az ottani dolgokat, megelőzve egy következő inváziót.


Mindezek ellenére rühellem a mostani korrupt, autokrata orosz rezsimet és politikát, illetve az ámokfutást amit az elmúlt 1 évben rendeztek.

2015. jan. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Tévedek ha azt mondom, hogy ez megint belviszáj náluk és a többi országnak lenne bőven mit söpörnie a saját portáján is?


Mert azért én ugy tudom még Sztálin is csak azokat gyilkolta akik az országán belül voltak vagy akik az őt megtámadó országban volt.

És oké ez nem szép de ezért még nem kéne egy egész nemzetet utálni.

2015. jan. 3. 00:40
 4/23 anonim ***** válasza:
Nacionálsovinizmus
2015. jan. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%
Az oroszokat nem utálom, de az oroszok mostani politikáját nem nézem jó szemmel. Oké, Krím az szinte teljesen orosz lakta, megértem, hogy elcsatolták, azt viszont nem, hogy ezt miért nem a SZU felbomlásakor rendezték... ja de persze, ezt is értem, így akarták a környező új országokat sakkban tartani a jelentős orosz kisebbséggel, ami állandó status qou-t biztosít az orosz agresszióra. Viszont arról nem szabadna elfeledkezni, hogy alig 2 és fél évtizede vonultak ki innen az orosz megszállók, nagyon nem lenne kedvem ismét ehhez.
2015. jan. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Mondjuk azt én se mondtam hogy örülnék ha megint idejönnének.

Igy szeretném szeretni őket, innentől, távolról:)))

2015. jan. 3. 01:38
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Pont azér támadják meg őket, mer útálják ! Az a bajuk velük, hogy mind erősen parasztos kinézetben és megnyílvánulásban is, semmi arisztokrata sincs bennük, ráadásúl a gazdasági érdekek terén is ellentétesek
2015. jan. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
20%
Most azért kell utálni Oroszországot, mert az az egyetlen ország Európában, ami nem a zsidó világbirodalom része. Aki nem utálja, az szélsőséges, fasiszta, gondolatbűnöző, stb.
2015. jan. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 BlackSword ***** válasza:
77%
Az orosz néppel nekem sincs semmi bajom, de a politikájuk agressziv mivolta nem segíti elő a békés egymás mellett élést
2015. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Krill ***** válasza:

Azon kivül, hogy elhurcolták az embereket, megerőszakolták a nőket, hosszú ideig a nyakunkon ültek, és rabolták az országunkat?

Igaz az régen volt, de amit kicsit megerősödtek, újra kezdték annak ellenére hogy erre semmi szükség nem volt.

Gazdasági hatalommal már így is elég komoly befolyást szerezhettek volna a világ bármely részén és ez többet ér mint egy lerombolt kelet Ukrajna. Krim sem igazán az övéké, csak lemészárolták az ott élő krimi tatárokat és betelepítették saját magukat.


Szóval ezért utáljuk őket. Az agresszív terjeszkedésük miatt. A zsidókat és a cigányokat is ezért utáljuk, és a többi nációt is ezért utáljuk ha megpróbál kiszorítani minket a saját hazánkból.


Szóval ez nem az oroszoknak szól, hanem ilyen az élet. Aki bánt minket azt utáljuk.

2015. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!