Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért fütyülték ki a dánok az...

Miért fütyülték ki a dánok az oroszokat az euróvízión?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Nem nézel TV-t vagy olvasol netet? Ukrán helyzet nem ismeretes előtted?
2014. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Mert a nyugat ezt parancsolta. Érdekből. Ez az egész egy politikai show volt. Aki azt hiszi bárkit érdekelt a tehetség az téved.

[link]

Hát röviden ezért.

2014. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Nem nézel TV-t vagy olvasol netet? Ukrán helyzet nem ismeretes előtted?"


és a dánoknak ezzel mi gondjuk van? nem mind1 nekik? hm? nyilván az a két szerencsétlen lány tehet mindenről..

Mindenesetre én mikor láttam hogy ez a torzszülött nyer én megfogadtam, hogy soha többet nem nézem ezt a liberális sz*rt..

2014. máj. 12. 12:45
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Csak belepillantottam a műsorba, a kifütyülést nem láttam. Mindenesetre annyi közük a dánoknak és más normális felfogású embereknek, hogy 2014-ben nem háborúval kellene megoldani a nézeteltéréseket, ennyire lehetnének intelligensek az oroszok is...


Az orosz vezetők tetteiről persze az a két szerencsétlen fellépő nem tehet, de mivel nyilvános műsor, így ez is egy figyelemfelkeltés volt, egy lehetőség üzenni az orosz vezetésnek több ország előtt.


Néhány fellépőt láttam, közülük nekem a svájci produkció tetszett. Sajnálom, de a magyar nem jött be nekem, persze drukkoltam.

De az régről tudható, hogy itt nem a valódi tetszés szerint megy a szavazás, hanem inkább politikai nyalás, vagy sógor-koma alapon.


Az osztrák emberszabású megszavazása pedig szégyen és gyalázat. Hová tart Európa is...

2014. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

Nem csak dánok ültek a közönségben.

És a közönségnek a háborús helyzet miatt volt kifogása, nagyokos.

2014. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

"2014-ben nem háborúval kellene megoldani a nézeteltéréseket, ennyire lehetnének intelligensek az oroszok is..."


Intelligensek? Az oroszok?

2014. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem háborúval kéne megódani.. Eddig ez hogy nem zavart senkit. kettős mérce gerinc nélkül üdv a gyakorin.

2014. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak Dánok voltak a nézők között ott a fütyülés konkrétan az egész Orosz-Ukrán konfliktusnak szólt.


Szerk: Az Osztrák nem tudom mi megszavazása pedig kritikán aluli volt ilyet szerintem nem kéne még a liberalizmus korában sem.

2014. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Én személy szerint nem értem hogy emiatt a két ország közti konfliktus miatt miért őket kell bántani. Bár szerintem Oroszországnak van igaza
2014. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Salamon Bálint ***** válasza:

Mindenki kifütyülte az oroszokat, tán csak a FÁK tagok nem.

Annak tükrében, hogy az oroszok előre tiltakoztak Hurka Gyurka bemutatása ellen, szerinted miért pont mégis ő lett megszavazva győztesnek? 20 forintos a kérdés

2014. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!