Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik szerint utasszállító...

Akik szerint utasszállító repült a Pentagonba, azok mit mondanak erre a kérdésekre?

Figyelt kérdés

- Miért maradt ép a pázsit ? A törzs és a szárnyak miért nem túrták fel a pázsitot ?


- Hol vannak a képek a Pentagon körül szétszóródott repülődarabokról (törzs, hajtóművek, szárnyak, függőleges vezérsík), utasok földimaradványairól és a személyes holmijaikról ? Ami felvételeket láttam a Pentagonról, azon se repülődarabokat, se utasok földimaradványait, se személyes holmijait

nem láttam.


Ezen kérdések és a látott dolgok miatt szerintem ésszerűbb állítani, hogy egy nagyobb UAV (Global Hawk) repült a Pentagonba, mintsem egy utasokkal teli Boeing 757-es.


2014. okt. 24. 17:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

"- Hova tűnt a repülő ami állítólag a Pentagonba csapódott? "



A Pentagonba "zuhant" utasszállítót leszállították valamelyik titkos repülőtéren. Úgy mint az Op. Northwoods tervezetben.



"- Hová tűntek az utasok és a személyzet a repülőgépről amely állítólag a Pentagonba csapódott? "


Memóriatörlésnek alávetették őket. Régebben elektrosokkterápiával "radírozták ki" az emlékeket, biztos, hogy azóta fejlődött a tudomány memóriatörlést illetően.



"- Miért térítették el egyáltalán a repülőgépet, ha egyébként rakétával/UAV-val akarták romba dönteni a Pentagont?"

"- Miért ragaszkodik az amerikai kormány ahhoz, hogy "a Pentagonba repülőgép csapódott" ahelyett, hogy azt mondanák "a terroristák rakétával lőtték a Pentagont/a terroristák egy UAV-val támadták a Pentagont"? "


Mert "a terroristák eltérítettek robotrepülőt / UAV-t" magyarázat életszerűtlen lett volna mindenki előtt.

2014. okt. 24. 20:10
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
#12 Mert repülőt rejtegetni, emberek agyát átprogramozni az tényleg életszerű.
2014. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%
Sajnos életszerű.A tiédet már át is programozták úgy látom.
2014. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
A CIA / NSA-féle szerveket ilyen "elrugaszkodott" dolgok véghezvitelére találták ki.
2014. okt. 24. 21:58
 15/21 BlackSword ***** válasza:
86%

Hát srácok/összeesküvők... Ezeknél az agymosásos, rejtegetős dolognál jóval egyszerűbb lett volna szerezni néhány öngyilkos merénylőt (Kandaharban van belőlük elég) belerepülni a Pentagonba és vége...


Minden más csak buta túlbonyolított fantazmagória...

2014. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
20%

Szia. szerintem utasszállító repült a Pentagonba és összeesküvés az, hogy nem az volt. Mindjárt egyszerűen megmagyarázom az esetet


"- Miért maradt ép a pázsit ? A törzs és a szárnyak miért nem túrták fel a pázsitot ? "


-Mert a kormánytagok sec perc alatt kicserélték tartalék műgyepre, ugyanis olyan esetek is be vannak kalkulálva, hogy hírtelen gyepet kell cserélni frisset egy érkező magas rangú miniszterelnöknek


"- Hol vannak a képek a Pentagon körül szétszóródott repülődarabokról (törzs, hajtóművek, szárnyak, függőleges vezérsík), utasok földimaradványairól és a személyes holmijaikról ? Ami felvételeket láttam a Pentagonról, azon se repülődarabokat, se utasok földimaradványait, se személyes holmijait

nem láttam. "


-A takarítókkal elhordatták a CIA-sok sec perc alatt meg a sok közmunkással

2015. nov. 7. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

"[...] Jé, tökre hasonlít egy régebbi esetre :)"


Finoman, burkoltan, de mégis provokatív módon! Ahogy azt kell! Elismerésem, én sem csinálhattam volna szebben a z.. khm... pirézezést ;)

2015. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
34%

Hoppá


Én vagyok a biztonságtechnikával foglalkozó egyén, látom máig nem sikerült a kérdéseimet megválaszolni, viszont 0%-ra le vagyok pontozva.

Látom nehezen viseltétek a pofáraesést :)

Egyébként egy másik kérdéshez belinkeltem egy 1998-as középiskolai lövöldözést, már ott is komolyabb technikával dolgoztak.

De nem baj, egyétek csak meg nyugodtan, hogy a Pentagon mobiltelefonokból kiszerelt vga kamerákkal van szerelve, a középsulik meg hitech-kel.

Jah persze annál a kérdésnél is síri csend lett, csak a jó öreg lepontozás ment, de ez nekem mindent elmond :)

2015. nov. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
0%

a szakertok szerint, az utasszallito nem tudott volna keresztülrepulni a wtc tornyokon.

mert elvileg osszetornre, es semmi kart nem tenne az epuletben.

A wtc acelbol van, a repulo meg valami sokkal gyengebb anyagbol.


Aki ezt elhiszi az hulye.

2015. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Minden szakértőre aki tagadja 9/11-et egy tucat szakértő jut aki alátámasztja, hogy megtörténhetett, szóval ez nem érvelés, főleg így, hogy a szakértők és semmi adat, link, név bármi.
2015. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!