Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok erről a haladó...

Mit gondoltok erről a haladó szellemiségű javaslatról?

Figyelt kérdés

[link]


Igazi szabad szellemű javaslat,biztos vagyok benne, hogy nagy előrelépés lenne a felvilágosodás felé.


Vére felmerült az efféle korlátoltság és tabuk ledöntése.



2014. okt. 2. 09:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az etika határán mindig voltak viták. Nem is olyan rég Svájcban népszavazás volt arról, hogy betiltsák a lombikbébi programot. Azt gondolom, higy az ilyen kérdést nem kormánynak hanem a népnek kell feltenni népszavazásra ha mar ennyire fontosnak tartják. A nép tradíciójára es hozzáállása döntsön. Ha szerintük gyakhatnak es gyereket vállalhatnak, mert a nép tradíciói meg erkölcsi érzéke igy véli helyesnek, akkor tőlem ... Ha meg nem akkor pedig kuss legyen a neve minden ilyen vitának.
2014. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
23%
Szerintem a vérfertőzés az vérfertőzés, és nem kéne átlépni ezt a határt. De az egyik korábbi válaszoló írta, hogy a homoszexualitás más és annak nincsenek káros következményei. De igen, vannak. Az is ugyanúgy természetellenes, mint a testvérek kapcsolata. Nem véletlen, hogy nem lehet gyerek egy olyan kapcsolatból. És a homoszexuálisok jobban terjesztik az AIDS-et meg a nemi betegségeket általában, úgyhogy annak is vannak káros hatásai. Ráadásul ha egy azonos nemű pár örökbe fogad egy gyereket, azzal a gyerek beilleszkedését is kockáztatják, mert az egy dolog, hogy ők felvállalják, és kockáztatnak, de egy gyereket ne tegyenek ki ennek a veszélynek! Az nagyon önző dolog lenne. És még egyszer mondom, nem támogatom a vérfertőzést, egyáltalán nem, de mint fantázia érdekel, nem úgy értem, hogy úgy ilyesmiről fantáziálok, hanem, hogy könyveket írok, és mint olyan ez témaként érdekes, ám a homoszexualitás kifejezetten taszít. Nem bántanám az embert, akinek ilyen hajlamai vannak, nem ítélem el azért, mert azt érzik, amit, de a dolgot magát undorítónak találom. És nem kéne felvállalniuk meg kiélniük a hajlamaikat, ez az egy baj van velük. Mert az már bűn, de amíg csak érzik, nem.
2014. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 hi-voltage válasza:
Az lehet, hogy tobb embernek ez nem tetszik es nem is kell hogy szimpatikus legyen a dolog, de azt nem ertem, hogy ezt miert kene a buntetojog eszkozeivel kezelni? Marmint nekem sem szimpatikus az ilyen szexualis viszony, am ha valakinek az, akkor nem erzem jogosnak, hogy buntetest kapjon a tetteiert. Itt most nyilvan nem a kiskorut megronto felnott szulokre gondolok, hanem felnott szemelyekre. Elvi szinten az is elkepzelheto eshetoseg, hogy ugy elnek parkapcsolatban ezek a rokonok, hogy gyereket nem akarnak vallalni, igy annak lehetosege, hogy getikailag hibas egyed szulessen kizart.
2014. dec. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!