Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svédországban miért erőltetik...

Svédországban miért erőltetik ezt a nemsemleges oktatást?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Mert túl liberálisak. Nem mondom azt hogy a liberális az rossz dolog, én is valamiben az vagyok, de Svédország amit csinál, az durva. Ennek köszönheti azt is, hogy a menekültek tönkretették az országot
2014. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Mi az, hogy erőltetik? Senki sincs rákényszerítve, hogy oda menjen. Had oszlassam fel azt a vastag ködöt a fejedben, rohadtul nincs erőltetve. Körülbelül 8-10 ilyen jellegű oktatási intézmény van, aminek a java óvoda és azok is kísérleti, tehát még egyszer a gyengén látók kedvéért, KÍSÉRLETI JELLEGGEL. Tudom, hogy az ebbe a kategóriába irkálók intelligencia hányadosa kb. a fogaik számával egyenlő, éppen ezért örülök annak, hogy a Google nem végeztet IQ tesztet minden egyes keresésénél, szóval legközelebb méltóztass rákeresni az ilyenekre és rájössz, hogy milyen csodálatosan egyszerű dolog az internet.
2014. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Mert buták.
2014. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Mert agyamentek.

Ezeknél már a vikingek idején is nagy szája volt a nőknek, bár akkor még egész tűrhető volt a szint.

2014. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

"a java óvoda és azok is kísérleti, tehát még egyszer a gyengén látók kedvéért, KÍSÉRLETI JELLEGGEL"


Ki az a beteg állat, aki odaadja a gyerekét, hogy kísérletezzenek rajta?

2014. szept. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Hogy utána elrettentő példaként szolgálhassanak az egész világ számára.
2014. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem mi ezzel a probléma. Oviról van szó, HAHÓÓ ovi! Egyszerűen arról van szó, hogy nem veszik el Helgától a kisautót ha azzal akar játszani, csak mert a lányoknak babázni "kell" meg azt "illik".

Ja vagy az a baj hogy toleranciára nevelik a gyerekeket és nem habzószájú, fröcsögő gyűlölködésre? Az mááás, így már értem...

2014. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

"Egyszerűen arról van szó, hogy nem veszik el Helgától a kisautót ha azzal akar játszani, csak mert a lányoknak babázni "kell" meg azt "illik".


Igen, gondolom ők is maguktól öltöztek be így:


[link]


[link]

2014. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Honnan tudod hogy nem?

Amúgy az megint más kategória, amikor barom a szülő. Ennek az egésznek arról kellene szólnia, hogy nem kényszerítenek a gyerekekre sztereotípiákat, hanem hagyják, hogy maguk válasszák ki mi tetszik és mi nem tetszik nekik. És itt továbbra is kisgyerekekről beszélünk. Ők még nem látnak a dolgokba semmilyen szexuális tartalmat, csak azt látják, hogy valaminek érdekes a formája, szép a színe, stbstb, és ez alapján választják ki, hogy most éppen Thomassal akarnak játszani, vagy Barbieval.

2014. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem van szó, hogy elveszik a lánytól a fiús játékot, a fiútól a lányosat.


Amikor én óvodás voltam, akkor is voltak fiúk, akik a játékkonyhában játszottak és voltak lányok, akik a játéktraktoron ültek.

És képzeljétek, senki nem vette el a lánytól a traktort, senki nem zavarta el a fiúkat a játékkonyhából.


A svéd nemsemleges modell egész másról szól, konkréten a nemek közötti határ elmosásáról, gyakorlatilag azt erőltetik, hogy a gyerek "megválaszthatja" a nemét.

Illetve ezekben az intézményekben bizonyos ruhákat sem hordhatnak a gyerekek.


Akit érdekel, az itt olvashat róla bővebben:

[link]

2014. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!