Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg ekkora baj van Svédors...

Tényleg ekkora baj van Svédországban? Vagy csak a hazai oldalaik túlzóak.

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 27. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Is-is


A hazai jobboldali oldalak tényleg túloznak, de vannak problémák.

Svédországnak túl liberális volt a bevándorlási, illetve a menekültpolitikája.

Ennek most isszák meg a levét.


Bizony a liberalizmus nem mindig hasznos.

2013. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 intrepid ***** válasza:
82%
Ilyenből egy eset is túl sok. Sajnos ezek a bevándorló muzulmánok többségében egyedülálló férfiak, nemi nyomorúságukban esetenként megvadulnak. Korlátozni kellene a bevándorlást. Ha pedig valaki bűncselekményt követ el, visszadobni a kibocsátó országba, hogy ők, az ő törvényeik szerint büntessék meg.
2013. dec. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

Sajnos valóban túloznak, de szerencsére létezik a probléma.

Minden ilyen történés örömmel tölt el, ahogy Páva Zsolt lányának a támadásakor is pezsgőt bontottam.

Sajnos nem lehettem ott pedig pécsi vagyok, belerúgtam volna én is vagy kettőt.

Reméljük egyre több liberális eszi meg, amit főzött és nem becsületes emberek, akik nem tehetnek semmiről.

2013. dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Mi a gond? Nem azt mondta Vona Gábor, hogy "az iszlám az emberiség utolsó reménysugara?"
2013. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi különös, meglepő.

A kultúrák között vitathatatlanul nagy különbségek vannak, mások a szokások az afgánoknál, szomáliaknál, svédeknél vagy éppen a magyaroknál, cigányoknál és a liberális eszmék ellenére az együttélés nem mindig olyan idilli, békés, szeretetreméltó.

2013. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

"Reméljük egyre több liberális eszi meg, amit főzött és nem becsületes emberek, akik nem tehetnek semmiről."


Ezek?Sose.

Beteg, Stockholm szindrómás az összes.

Sosem fogják megérteni...


És államilag támogatva vannak, még akkor is, hogyha egy (kamu)jobboldali (ál)keresztény, (kamu)konzervatív párt van kormányon, akkor is az ő szekerük van tolva, az ő ideológiájuk van támogatva.


Csak forradalommal lehetne megdönteni őket, de arra már nem alkalmasak a mai európaiak.

2013. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Beengedtek jó sok sz*rházit, mert szegények olyan sajnálni valók voltak. Most legalább megtudják a tutit. A helyükben csak európai kultúrkörből érkezőket engednék be, azok hajlamosabbak beolvadni.
2013. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Komplikato ***** válasza:
0%
Jaj de irigyek vagytok, mivel Magyarországra a kutya nem akar bevándorolni. Az milyen már amikor bangladesi, meg afgán menekült azt mondja jobb meghalni golyótól a háborúban, vagy egy aknamezőn mint itt szenvedni?
2013. dec. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!