Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez már mindennek az alja,...

Ez már mindennek az alja, vagy lesz még lejjebb? Él ember a Földön, aki beveszi ezt az undorító ferdítést, amit az ABC művelt?

Figyelt kérdés

[link]


Tudnak ezek még tükörbe nézni anélkül, hogy ne hánynák pofán magukat?


2014. júl. 11. 21:49
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

11:

Hogy ki szerint? Tudod, vannak olyan cégek, amelyek internetes elemzésekkel foglalkoznak, és ha hiszed, ha nem, a kuruc.info-t is belevették abba az elemzésbe, ami azt mutatja, hogy egy nap hányan látogatnak egy oldalt, melyiknek milyen a népszerűsége.


[link]


És bocsi, nem a 30., mert ma pl a 21.

2014. júl. 11. 22:27
 12/35 anonim ***** válasza:
57%
A hurutinfo csak propaganda oldal, nem hírportál. Nulla a hitelességük. Náci mocskolódás.
2014. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
79%

Nekem 51. helyet írja azért van különbség.

[link]

2014. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

14 és hasonlók:

Megkérnélek titeket, hogy gyakoroljatok most kőkemény ÖNKRITIKÁT, és ha belátjátok, hogy agyatlan idióták vagytok, akiknek annyi az "érdemi" hozzászólása, hogy a kuruc.info rossz blablabla, akkor olvassátok el annak a sorstársatoknak a válaszára írt kommentemet, aki először írt a kérdésemhez (számszerint a 2. komment, ha az összeset nézzük). Ezt elkerülendő, a moderátoroknak kevesebb dolguk lesz azoknak a kérdéseknek a törölgetésével, amik nem a kérdésre reagáltak, csak ide nem illő dolgokat mondanak. Nem a kuruc.info-ról kértem véleményt, jó lenne, ha megértenék az agyatlan emberek is.

Vagy legalább támasszátok alá azt, amit mondtok. Azt mondjátok, hogy a kuruc.info össze-vissza hazudik. Ok, akkor kezdjetek neki annak, hogy elárasztotok minket olyan kurucos cikkekkel, amik hazugságok, hiszen ha lépten-nyomon hazudnak, akkor nyilván nincs nehéz dolgotok.

Itt nem fröcsögni kell, ez nem az atv egyik fóruma, szóval egy kis kultúrát, ha kérhetem.

2014. júl. 11. 22:41
 15/35 anonim ***** válasza:
65%
Az a baj kérdező h a hozzád hasonló emberek 100%-ban biztosak abban amit mondanak és úgy gondolják mindenki hülye aki nem hiszi el. Az ilyenekkel nem lehet vitatkozni.
2014. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
67%

"Moderátor már látta a kérdést"


Kár....

2014. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
61%

"Nem a kuruc.info-ról kértem véleményt"


Ok. Az ABC-ról mondom:


Tisztességes dolog, hogy nem sokkal a tévedés után elismerték a tévedésüket.


Nem értem, mit nevezel ferdítésnek? Mégegyszer, lassan írom, hogy megértsd:


E l i s m e r t é k t é v e d é s ü k e t é s b o cs á n a t o t k ´r t e k.


Mi ezzel a gond?

2014. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
36%
Teljesen igazad van, kérdező, mocsok görények és azok is , akik most elterelték a szót a kurucra.
2014. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen nincs igazad, kérezõ és ma 22:53 -nak se.
2014. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
56%
Tapsikoljuk meg kérdezőt h milyen igaza van..
2014. júl. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!