Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » VIssza trianont!?

Oszgergo kérdése:

VIssza trianont!?

Figyelt kérdés
én úgy gondolom hogy lehetséges a területek visszaszerzése de mindenki leírhatja ide a válaszát ?

2014. jún. 15. 23:13
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
54%
1: Maga a Trianoni diktátum volt igazságtalan. meg hogy az oláhok már Budapesten voltak a tárgyalások alatt, és vitték ki a kincseket a Nemzeti Múzeumból. Szemét, gyáva, becstelen nép a román, nem utolsó sorban elég primitívek is. Érdemes megnézni a román térképtervezetet, hogy hogy szabtalták volna fel ők a Szent Korona országát. Még a helységneveket is átrománosították.
2014. jún. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:

A románok autonómiát!!!!

Jesszus!

Tényleg! Megkapnák!

És / vagy mehetnének haza...

2014. jún. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
amúgy az én osztályom 2/3 ilyen mint én főleg a barátom vele nagyon tudjuk szidni a román,szlovákot
2014. jún. 15. 23:32
 14/57 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy a háborúban nincs igazság, nem éri meg!

Magyarország veszítené a legtöbbet, így nem érdemes ilyeneken gondolkodni.

2014. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:

Emberek vagyunk!

A Politika bßasz*tt ki velünk!

Nehogymá egymás fiait és kecskéit gyilkoljuk?

2014. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:
én nem akarok háborúzni csak egy igazságos országban én ami akkora amekkorának Árpád anyanák elfoglalta
2014. jún. 15. 23:38
 17/57 anonim ***** válasza:
Senkit nem telepítenek ki a szlovákok. Ezt hol olvastad? Asszimilálni szeretnének és az egészen más. Úgy vélik, ha szlovákul beszélsz csak, elfelejtesz magyarnak lenni. A gáz, hogy párszáz év alatt ez bejöhet nekik. Tényleg ne akarj + 3 millió magyar miatt + 15-17 millió szerbbel, románnal, szlovákkal, ruszinnal együtt élni. Ahhoz nekünk meg kéne előznünk Németországot életszínvonalban, hogy ez működjön.
2014. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:

Mennyi roma van Erdélyországban?

Engem csak ez érdekel!?

2014. jún. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
Akkor köszönd I. Istvánnak hogy ez van most. Ő mondta a fiának, hogy az egynyelvű ország esendő. Sajnos tévedett. Nem 1920 után jöttek be a szlovákok, románok, szerbek, hanem már több száz éve. Sajnos 1920-ra a magyarok kisebbségbe kerültek. Te szívesen laknál Ároktőn, ahol a 70% cigány példul? Nyilván nem.
2014. jún. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:

1 én nem montam olyat hogy szlovákoából nem telepítenek ki senkit

2 népetországot életszínvonalban még nem de éves jövedelemmel megelőztük(de az EU nen ismeri el

3 nem kéne sokáig együttélni vele mert a magyar iskolától magyarrá válna

2014. jún. 15. 23:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!