Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti figyelitek az ukrajnai...

Ti figyelitek az ukrajnai eseményeket? Szerintetek kiszelesedhet a konfliktus?

Figyelt kérdés

2014. máj. 31. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Valószínűtlen, az ukrán kormány annyira rossz pénzügyi helyzetben van, hogy nem sokáig tudja már finanszírozni a hadműveleteket, kénytelen lesz tárgyalni.
2014. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Természetesen. Ez csak a Világháború előszele.
2014. máj. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Előre senki nem tudja megmondani. Viszont van rá esély egy szélesebb - nagyobb háborúra.


Ha az orosz hadsereg bevonul Ukrajnába a harmadik világháború aligha lesz elkerülhető.

2014. máj. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy ideig figyeltem, aztán ellaposodott a dolog pár hétre, és nem találtam új információt az ukrajnai eseményekkel kapcsolatban, így most elég tájékozatlan vagyok ezzel kapcsolatban.


Elegendő információ hiányában csak kérdéssel tudok válaszolni? Az EU nyújt bármilyen támogatást az ukránoknak?

Ha az EU számára elég fontos Ukrajna a béke felrúgása érdekében, amit kétlek, akkor természetesn kiszélesedhet.

Szerintem ez nem valószínű, Oroszország egy igen erős nagyhatalom, erős szövetségesekkel.

Egy háború súlyos következményeket vonzana magával, ezzel mindenki tisztában van.

Abban biztos vagyok, ha háború lesz, előkerülnek az atombombák.

2014. jún. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kiszélesedik a konfliktus, mert Ukrajnáért messze nem éri meg háborúzni, ráadásul az érintettek közül senki sem merné bevállalni egy atomháború kirobbantását. Mellesleg pl. Putyin hülye is lenne ha kiprovokálná, főleg ha tudja, hogy az EU meg az USA ellene harcolna. Oroszország hiába atomhatalom, kétfrontos háborút soha az életbe nem nyertek még meg és nem is fognak. Kiket érintene még a háború, akik az oroszok mellé állnának?
2014. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dávid ***** válasza:

Oroszország nem szeret meghátrálni, nem is fog.

Ha a lázadókat leverik, Putyin veszített.


Ez első válaszadók gyerekes kommentek:)

Ukrajna miatt nem lesz atomháború, ahogy Szíria vagy Grúzia miatt sem lett.


A kérdés, hogy Putyin mi a fenét akar?

2014. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az utolsó kommentelő kérdésére szeretnék válaszolni:


Olvastam egy hát... Mondjuk úgy, erősen orosz-barát honlapon, hogy a mi nagy barátunk, Putyin szeretné egybefogni az ő kis népét kulturálisan. Összefogni lehet többféleképpen, de a cikk utalásai szerintem egyértelműek. A tradicionális [orosz] kultúrát nem lehet megosztani. A Homár-Homárok, a Liberálisok, és a Nemzet Egyéb Ellenségei (gyak. mindenki aki nem velünk van, így a többségben nyugat-barát ukránok) ki irtandónak, eltaposandónak minősülnek. A lényeg, az orosz szál. A vodka, és a nemzeti tudat. A többi le van sz*rva.

2014. jún. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!