Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kicsit le vagyok maradva, de...

Kicsit le vagyok maradva, de mi ez az orosz ukrán konfliktus a híradókban?

Figyelt kérdés

2014. máj. 29. 19:42
 1/4 anonim válasza:
45%
én sem vagyok otthon a politikában de az történt hogy Oroszország fegyveres erőkkel bevonult Ukrajnába és a Krím szigetet elcsatolta a saját javára, legalább is én így tudom ez miatt.
2014. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 meszike91 ***** válasza:
100%

Az ukranok csatlakozni akarnak az eu-hoz, de az oroszoknak kell ukrajna az eurazsiai uniohoz. Raadasul ukrajnaban nagy orosz kisebbseg van, akik meg inkabb oroszorszaghoz tartoznanak. Igy most a "nyugat" es oroszorszag kuzd, hogy a sajat erdekszferajaba terelje ukrajnat. Ezen felul a belso ellentet is nagy az ukranok es az oroszok kozott.

Tomoren ennyi, bocs az ekezetek miatt(mobilrol irok).

2014. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nem kicsit vagy lemaradva!
2014. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ukrajna keleti felében lévő városokban Polgárháborús helyzet van. Az orosz ajkúak szeretnének Oroszországhoz tartozni,amiket Moszkva támogat. Krím félszigetet egyszerűen el foglalata az Orosz hadsereg,szinte puskalövés nélkül,az orosz ajkúak megvédése cimén"

( Hitler is ezt tette)


A háttérben persze ott van az USA és az E.Unió is,aki burkoltan támogatta(pénzelte)a korábbi ukrán elnök(Janukovics) elzavarását,de ez már mélyebb politika..

2014. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!