Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Franciaország miért lett ilyen?

Franciaország miért lett ilyen?

Figyelt kérdés

Kedden beszélgettünk erről a töritanárral.


Azt mondta, hogy ő nem rasszista, de Napóleon forogna a sírjában, ha látná a francia válogatottat.

Meg mondta, hogy a mai Franciaország lesz Európa Mekkája.


Kicsit kutakodtam az interneten és a foci válogatottjuk tényleg totál afrikai.De ez olyan furcsa, hogy egy európai országnak szinte csak afrikaiakból áll a válogatottja.

Miért csak afrikaiakat válogatnak be és miért nincs benne több francia?


[link]


És egy kép a magyar válogatottról:

[link]



Nem rasszizmusból mondom, csak ez olyan furcsa.



2014. ápr. 20. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Jajj ezt hagyjuk már h Napóleon, Hitler, Horthy meg stb forogna a sírjába ha ezt látná. El kell fogadni h azok az emberek is szeretnének normális színvonalon élni és kénytelenek ide jönni, mert tudni kell ahhoz h földön egyik régió fejlett legyen a másik régió fejletlenségére van szükség. Sok menekült van tény, de fogadd el úgy se tudsz mit csinálni.
2014. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Franciaország nemcsak Európa, de a világ szégyene, a fekete bevándorlók csak javíthatnak a helyzeten.
2014. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

De bizony ő rasszista.


"Miért csak afrikaiakat válogatnak be és miért nincs benne több francia? "


Mert gondolom teljesítmény és nem bőrszín alapján válogatják be őket, mint ahogyan a "nemrasszista" tanárod szeretné.


"Franciaország lesz Európa Mekkája"


Amennyire én tudom a franciák sokkal kevésbé toleránsabbak a muszlimokkal szemben, mint pl. a németek. De az egyik egy vallási-kultúrális kérdés, a másik pedig rassz kérdése. Nekem semmi bajom az arabokkal, törökökkel, stb., viszon a szemellenzős vallásfelfogásukkal igen. Mivel ők vándoroltak be ide, nekik kellene beilleszkedniük. "Ha Rómában vagy, tégy úgy, mint a Rómaiak".

2014. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
a francia válogatottban egyáltalán nincs többségben a fekete játékosok. Lloris, varane, debuchy, valbuena, cabaye, benzema, griezmann. ezek a kezdőjátékosok között a fehérek. tehát azért több mint a fele fehér. mondjuk szerintem is durva az hogy ennyi fekete van benne. amúgy annyi ott az afrikai, mert ugye a régi gyarmatokból mennek oda
2014. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*azért annyi ott az afrikai
2014. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem csak a franciákkal van így, nézd meg a németeket is.Vagy pl. a svájci válogatott is jó példa, ott gyakorlatilag nincs is echte svájci, mind valami félvér.


Sajnos ez a helyzet, és ez csak egyre rosszabb lesz.

2014. ápr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

A 2013-as francia csapat:

[link]

Azért több a színesbőrű, mint pl Ibrahimovics, mert a franciák meg tudják fizetni őket.

Eléggé közismert, hogy egyes sportokban a négerek sokkal erősebbek, mint a fehérek. Minden rasszizmus ellenére.

Ezért erős - ha nem is annyira, mint pl. 1989-ben - a francia csapat.

Bejutnak a Brazil VB-re is, míg mi, magyarok... :(

Már Vörösmarty is ezt kérdezte: "Régi dicsőségünk, hol késel az éji homályban?"

2014. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!