Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szeretnék tudni sok "piszkos"...

Szeretnék tudni sok "piszkos" infót Oroszországról, bármi jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy osztálytársam aki isteníti az Oroszokat, mindenféle képpen.

Mondanátok olyan gondosz tetteit oroszországnak amellyekről lehet nem is tud, nem verték túl nagy dobra??

Bármi ilyesmi jó,mind háború,vezetőség,kizsákmánylás,bármi jöhet :)



2014. febr. 11. 15:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%

Én jártam kint többször. Nagyok a különbségek, más a vidék és más Moszkva vagy Pétervár. De a Föld legnagyobb országáról beszélünk. Rengeteg nemzetiség, viharos múlt, sok probléma. Az átlagember nagyon barátságos is tud lenni, alapvetően egészséges beállítottságú emberek, de sok a probléma még. Ma már rohamosan fejlődik, sok a lehetőség, olaj, nyersanyag, van jövőjük.

Átkozzák Putyint nyugaton, de jót tett az országgal. Most divatos szidni a "melegpolitikája" miatt, igen ma már olyan időket élünk, mikor a normalitást képviselőnek kell magyarázkodnia. Bárcsak lenne nekünk is egy Putyinunk.

2014. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nincs mejegházasság.

Nem kivéjezenek a kiccebcégekkel.Raccicmus van.


Russia maga a pokol, még a nap sem süt ott és sosincs szivárvány.

2014. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Oroszországban alakult ki elõször a kommunizmus.

Az oroszok elmaradottak ugy mond barbárok.

2014. febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
tobbszor jartam arra. Egyszeru, boldog szereny emberek. Politikusaik utan nem lehet megitelni egyik orszagot sem. Putyin nagyon jol csinalja dolgat, ezert nyugat probalja lejaratni.
2014. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

szánalmas

ez a video hiba össazesség!

2014. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
hiba minden más is van/
2014. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
7-es én is kedvelem a németeket. 13-as. Sehol nem volt kommunizmus,így Oroszországban sem.
2014. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!