Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vajon mi lesz Izrael sorsa (a...

Vajon mi lesz Izrael sorsa (a közel- és távoljövőben), ha a világ más helyein élő hithű zsidók állításai szerint, a Tóra alapján zsidó nem birtokolhat földet és nem alakíthat államot?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 17:04
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
20-as, nem állítottam, hogy tomegesen érkeznek iraeliek magyarországra. Egyáltalán mi a fenének jonnének, ha a mi politikusaink mennek dorgolozni oda, jó kis kutya módjára, és ha azt mondják nekik, hogy "ul", akkor leulnek... A kivándorló magyarok meg menekulnek ebbol a fertobol, ami itt van és természetesen a jobb megélhetés végett mennek el. Egyébként pont errol van szó, hogy ne kelljen kimenniuk. Nekem is fejreáll a gyomrom, amikor a hazaáruló, sikkasztó bolsevik zsidó politikusainkat elnézem, legszívesebben én is kifutnék a világból.
2014. febr. 7. 13:52
 22/33 anonim ***** válasza:

Hat kerdezo, akkor rosszul tetted fel a kerdest. A kerdesed ugyanis:

"Vajon mi lesz Izrael sorsa (a közel- és távoljövőben)..."

2014. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
22-es, nem tudom mire akarsz kilyukadni, talán mindegy is ebbol a szempontból, mert semmi sem változtat az általam fent említett tényeken.
2014. febr. 7. 14:07
 24/33 anonim ***** válasza:
22%

Kérdezõ!


Egyetlen tényt sem írtál, csak hülyeségeket, úgy is mondhatom, hogy hazugságokat.


Elmagyaráztam, hogy a kérdésed is az, így azok közé tartozol, akikrõl elmondható: az sem igaz, amit kérdez.


Mégegyszer: akikre hívatkozol, túlbecsülve is legfeljebb 50-en vannak és "rabbi" Weiss NEM RABBI ( két magyar ordox fõrabbi szerint, többet nem kérdeztem ).


Mielõtt ezen vitatkoznál, kérdezd meg tõle, hol, mikor kik avatták rabbivá? ( Nyugodtan kérdezheted magyarul, ért magyarul. Ha azt monja nem, hazudik. )


Amúgy Neked nem tudok megmagyarázni semmit, ahhoz, hogy megérts valamit, meg kellet volna tanulnod magyarul.


Ennyi.

2014. febr. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Persze, persze, koszonom a lenézo stílust, tobbet nem is vártam toled. Egyet magyarázz meg nekem, ha olyan osszetartóak ennek a hitnek a képviseloi, akkor hogy van az, hogy így megosztódik a társaság? "Mert ez ilyen zsidó, az meg olyan zsidó, amaz nem is zsidó, mégis rabbi." Hogy van ez? Amelyik nem támogatja a hatalomratorot, az már nem is zsidó? Vagy ki meri mondani azt, amit a tobbi zsidónak k....ra tilos? Hmmm?? Fáj az igazság?? Nagyon sok zsidót ismerek és tényleg ez a jellemzo, sajnos!
2014. febr. 9. 17:42
 26/33 anonim ***** válasza:
30%

"koszonom a lenézo stílust"

Szívesen, máskor is. :)

"tobbet nem is vártam toled"

Kérdésfelteeseid alapjan nem is várhatsz. Sem tõlem, sem más értelmes emberektõl.

"Egyet magyarázz meg nekem"

Amit kellett megmagyaráztam. Több idõm nincs hülyeségekre. Nem iszem, hogy akár egy zsidót is ismersz, ha mégis, ami õk mondanak, azt pont úgy nem érted, mint amit én írok.

Na ezt megmagyarázom: azért nem érted, mert nem is figyelsz arra amit olvasol, hallassz, KIZÁRÓLAG a saját téves rögeszméd igazolását akarod látni. Mivel azonban az téves, természetesen mást hallassz, olvasol, mint ami szertnél, ezért fel sem fogod.

Ez a helyzet.

További kellemes gyûlölködést!

2014. febr. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Eloszor szeretnék bocsánatot kérni mindenkitol (elsosorban nneddudgi-tól) neveletlenségemért, elfelejtettem kozolni, hogy már megkaptam a választ a kérdésemre, sot hozzátenném, hogy az illeto elso válaszában meg volt a válasz számomra, a tobbi az már a szokásos forgatókonyv volt...


Itt nem a tényeken kell lovagolni, hidd el, hogy én is elo tudnék jonni olyan idézetekkel, szovegekkel, amik engem igazolnának, de én ezt nem teszem, mert engem érzelmi szempontból - hogy is mondjam- frusztrál az, amit látok, ami torténik korulottem. Azzal mindenki egyetért, hogy igazán csúnya világot élunk, nem tudom mennyire szukséges ezt részletezni, nem szeretem pl. ha torvényeket megkerulve akarják eladni a hazámat, vagy idegen országok vezetoi akarnak beleszolni hazai torvényhozásba. Tehát ha én ez ellen vagyok, akkor bunos vagyok? Hogy mindenki megértse, féltem a hazám! Szóval még egyszer, neharagudj(atok), koszonom az épito jellegu válaszokat, részemrol (itt) le van zárva a kérdés

2014. febr. 14. 23:43
 28/33 anonim ***** válasza:
28%

Egyetlen további megjegyzést azért mégsem lehet elhallgatni:


Akinek csakugyan fontos a Hazája, annak elsõsorban tanulnia kell.

Egyrészt azért, hogy eredményes, hasznos munkájával emelhesse Hazáját, másrészt azért, hogy ne egyen meg mindenféle ostobaságokat, hogy ne kelljen ostoba elõítéletek fogságában frusztrálódnia.

Ilyen állapotban ugyanis nehéz eredményesen, a köz számára hasznosan munkálkodni.

2014. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólással maximálisan egyetértek, kiegészítve természetesen azzal, hogy azért a frusztráció nem valószínű, hogy a tanulatlanság eredménye!
2014. febr. 24. 14:39
 30/33 anonim ***** válasza:
26%

DE.


És persze az sem világos, hogy ha valaki a Hazájáért aggódik, miért Izrael jövõjéért aggódó kérdést tesz fel?

Nem igazán értem.

De sebaj, miért kellene pont nekem mindent értenem? :)

2014. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!