Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményed Osama Bin...

Mi a véleményed Osama Bin Laden-ről?

Figyelt kérdés

Oszama bin Ladent az Amerikai Egyesült Államok első számú közellenségnek nyilvánította, a mohamedánok között viszont sokan hősként ünneplik. 1957-ben született a szaúd-arábiai Rijádban. legalább hatvan országban van jelen, ebből húszban (köztük az Egyesült Államokban) aktív terroristasejtet működtet. Bin Laden lett az USA első számú közellensége. 2001-es Amerikai megszállás óta nem tudni hol van.


Kérdéseim:


Szerinted:

- elkapják valaha?

- megnyeri Amerika az Afganisztáni háborút?

- veszélyt jelent Magyarországra az Al-Kaida?


Köszönöm a válaszokat!


2009. dec. 3. 17:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%
Bin Laden,szerintem csak fantom
2009. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%
létezik, de a bin laden család mindig is komoly üzletpartnere volt a bush adminisztrációnak.
2009. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem Bin Laden valódi személyiség, nem hinném, hogy az USA-nak nagyon fáradozni kéne azon, hogy ilyen fantom embereket kitaláljanak, van elég hibbant, eljátszák ők a szerepet maguk is. Persze teljesen túlértékelik a veszélyességét(legalábbis az alapján, amit kifelé kommunikálnak), de ez pont jó ürügy arra, hogy ahol akarnak, ott háborút indíthassanak. Nem fogják elkapni, nem nyeri meg Amerika az afganisztáni háborút, és nem jelent veszélyt Magyarországra.
2009. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem létező személy, aki még mindig él. Fanatikus, mint a fundamentalista arabok, akik harcolnak a nyugat ellen. Csupán azt nem hiszem el, hogy eddig valóban túljárt az őt üldözők eszén, és ezért nem kapták el / nyírták még ki. Az USA-nak jól jön egy mumus, akit időnként elő lehet húzni, és lehet vele ijesztgetni a világ hiszékenyebbik felét. Noha elítélem a terrorizmust, nem hiszem, hogy például az Al-Kaida közvetlenül nagy veszélyt jelentene Magyarországra.
2009. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

ezek a videók nem csak Bin Ladennel foglalkoznak de ő is előkerül akinek van egy fél órája érdemes megnézni

http://www.youtube.com/watch?v=Nc1sXjL_OFE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=4MDKa-0wR7g&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=K5nCGQ1h04A&feature=related

2009. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Osama Bin Laden fel fogja adni magát. Beleőrül a folyamatos menekülésbe,és egy kis gondolkodás után rájön hogy így már nem lehet bárhol háborút indítani mindenféle kitalált "ebbeazországbavan. lőjükleőket" elven.
2009. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem szexi!
2010. jún. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
19%
szerintem soha nem kapják el.és remélem is,lehet hülyének néztek de sztem oszama nem ANYIRA rossz mint azt mondják.és én rajongója vagyok.Bár a merényleteket nem szeretem de a felkelések az király!
2010. aug. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
poén hogy régen azt hitték, hogy nem találják meg. nesze most elkapták, és megis ölték. 1, kérdés kipipálva. 2.-ra pedig a válaszom igen. 3.-ra pedig sohasem jelentett, ezután se fog
2011. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!