Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nahát, másutt is divat ez a...

Nahát, másutt is divat ez a menóra állítás?

Figyelt kérdés

Azt hittem, csak itthon ment el az esze a politikusoknak.


[link]

[link]


Ér pont a Brandenburgi kapu elé.

Német származásúként egyszerűen ledöbbentett, hogy ilyet felállítanak, pont oda.


Állítsák máshova, de ne egy ilyen központi helyre, ne egy ilyen különleges helyre.



2013. dec. 17. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Pont Németországban csodálkozol ezen? Térden csúsznak a zsinagógák előtt 1945 óta. A volt NDK normálisabb volt sokkal, ott nem volt beoltva az emberek agya a hülyeségre, most az egyesítés után már elkezdtek butulni, jobb lett volna, ha megmarad külön országnak.
2013. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudok róla, hogy elszabadultak ott a dolgok.

Egy zsinagóga elé felállítani ilyet, azt mondom oké.


De ezen a helyen felállítani ilyet, megbocsáthatatlan bűn.

2013. dec. 17. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Állítsanak csak, senkit se zavar, hiszen a Kneszet előtt is áll egy 12 m. magas feszület...
2013. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Már bocsánat, de ez most miért zavar bárkit is?
2013. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de kit érdekel? Ott van, örülnek a zsidók. Én is örülnék egy kopjafának mondjuk Párizsban, és különösen tetszene, ha mondjuk a franciák (vagy a többiek) ezt elfogadnák anélkül, hogy elkezdenének fröcsögni, mert éppen nincs mivel foglalkozni, és aztán annyira rohadtul zavaró, az életük összeomlik. Nem ettől lesz a zsidó elnyomás, meg nem ettől fog megsemmisülni Magyarország, illetve a keresztény kultúra.
2013. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző, te vagy a nagy kapitalista, ebből a kérdésből:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__516..


Egyből érthető a nagy filoszemitizmusod...

2013. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen. Szerelmeim a zsidók, velük kelnék, velük feküdnék, már nemsokára meg is veszem a jegyet Tel-Avivba, és reményeim szerint ott fogok élni, míg meg nem halok. És igen, törzsgyökeres vadkapitalista vagyok, a kíméletlen verseny híve, aki bármilyen oknál fogva nem bír alkalmazkodni, az egyszerűen dögöljön meg. Na, ezt a választ szeretted volna hallani, tessék.

Komolyabbra fordítva a szót nem vagyok filoszemita, csak néha rácsodálkozom, hogy bizonyos lényegtelen dolgok miért szúrnak szemet egyes embereknek. Itt csupán arról van szó, hogy a kérdező utálja a zsidókat, és körülbelül ennyi. Én is látom nap, mint nap a menórákat, és maximum arra gondolok, hogy "jé, ez itt van", és ennyi, mert huszadrangú, teljesen bagatell, senkit nem érdeklő kérdés. A világ zsidók általi elnyomása nem ezáltal megy végbe...

2013. dec. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!