Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz majd ilyen esetben?

Mi lesz majd ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Ha az Európai Unió felbomlik,az milyen hatással lenne majd Magyarországra? Mi lenne azokkal a fejlesztésekre kapott pénzekkel,amiket kaptunk? Kinek kellene visszafizetni? több száz milliárdos tételről beszélünk, nem kevésről. Valamint mi lenne azokkal a munkavállalókkal,akik különböző országokban dolgoznak? minden magyar állampolgárt visszaküldenének Magyarországra, minden török állampolgárt Törökországba,s így tovább? Nekem van egy álmom,amiért rendesen küzdök, én nem Magyarországon képzelem el a jövőmet, hanem biztos megélhetés reményében külföldön szeretném elkezdeni a szakma megszerzése után az életemet,mert itt Magyarországon nem tudnék belőle megélni, és azt az életszinvonalat fenntartani amit megfelelőnek tartok. Az Eu felbomlására kicsi az esély,de ha ez megtörténne,akkor feleslegesen tanulom a nyelvet, meg szakmát is feleslegesen szerzek,mivel ha nem lesz munkalehetőség itt Magyarországon,akkor hol kamatoztassam a tudásomat? úgy érezném feleslegesen güriztem a szakma megszerzésével,meg a nyelvtanulással, mert feleslegessé válik mindkettő.. Vagy ilyen esetekre ki fognak valamit találni ott Brüsszelben?

2013. nov. 26. 19:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Vendéglátásról lenne szó,nem szeretnék minden éjjel úgy lefeküdni,hogy mikor törnek be az általam üzemeltetett étterembe,mikor fogok csődbe menni,mert nincs pénzük az embereknek étterembe járni,stb...
2013. nov. 26. 19:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Az Európai Unió felbomlásától nem kell tartanod.
2013. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!