Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tudnék-e politikai menedékjogo...

Tudnék-e politikai menedékjogot kérni Ausztráliától?

Figyelt kérdés
MIvel se fideszes se balliberális nem vagyok ki nem állhatom egyik oldalt se, és ez látszik is rajtam ezért korlátozhatják az életemet. Lásd CBA Békemenet.

2013. nov. 17. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2013. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
remélem, mert menekülnék én is innen!!!!!!!!!
2013. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De Ausztráliába kell még ember, kevesen vannak.
2013. nov. 17. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérhetnél, ha egy olyan ország állampolgára lennél, ahol üldöznének akár vallási, akár származási, akár politikai okokból.

Mivel azonban itt nincs veszélyben az életed egyik okból kifolyólag sem, így legfeljebb annyit érnél el, hogy jól kiröhögnének a követségen.


Bevándorolhatsz Ausztráliába, ha beszéled a nyelvet, van piacképes szakmád, fiatal vagy, tervezel gyerekeket. Elôny az is, ha nô vagy, vagy van valamennyi pénzed.

Pontrendszer van. Ha elég pontot össze tudsz gyûjteni, szívesen látnak. De se naplopókra, se idiótákra nincs szükségük, ezért szûrnek.

2013. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérni kérhetsz.

Kapni nem fogsz.

2013. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fognak adni mivel eu tagállam vagyunk. Tudsz menni Ausztriába vagy akár Németországba szabadon. Ott nincs békemenet.... ezért fignak elutasítani élből.
2013. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!