Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy lemondták Morvai Krisztina londoni meghívását?

Figyelt kérdés

Morvai egy palesztin-barát konferencián vett volna részt, de több résztvevő tiltakozott a megjelenése ellen, köztük egyes brit szélsőjobbos képviselők. Amikor Morvai ellen a civil-szervezetek is tüntetésbe kezdtek, végül lemondták a meghívását.

Források:

Guardian (FRA)

The Observer (ENG)


2009. nov. 17. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Legalább nem járatja le újra az országot.
2009. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Olvastam. Nem lep meg. Ezt a nőt nem veszik komolyan külföldön.
2009. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Azóta visszavonták, Morvait szívesen várják a konferenciára.

(Forrás: EchoTV alsó csík)

2009. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát, ez érdekes, az alsó csík az ECHO-tévén biztos nem hazudik, de valahogy nem találok ilyen hírt a neten...
2009. nov. 17. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
a britek full igénytelenek, nem hiszem hogy bajuk lenne Morvaival, ez a lemondás csak külpolitikai "protokoll".
2009. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Echos válaszoló vagyok.

Én is kerestem, úgy jóval de hitelesebb, de nem találtam semmit. (tegnap este láttam)

2009. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ki tudja, még kiderülhet, hogy aztán mégis...
2009. nov. 18. 00:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodalom. Nagy Britanianak igy is megvan a maga gondja BNP-vel, es egy konferencia nem lehet sikeres ha egy BNP-vel kozoskodo politikus jelenik meg. Tovabba Morvai szornyu diplomata, mivel a nemzetkozi diplomacia nem ugy mukodik, hogy mindenkinek leuvoltjuk a fejet (mostmar az uj videokon lehet latni, hogy az EU kikapcsolja Morvai mikrofonjat amikor lejar az ideje mivel az elejen mindig tovabb beszelt mint az megengedett volt)


Mellesleg, Morvai szovetsegese Nick Griffin, aki ha tehetne kirugna pont azokat a palesztinokat amelyeket Morvai vedene meg. Ironikus, es ez is mutatja, hogy Morvai ugyanolyan ketkutas politikus mint barmely mas.


Mellesleg, Palesztina ugyenek egyaltalan nem segit ha a Jobbik, vagy egyeb partok sorakoznak be mogejuk, akiknek lehet, hogy van hatsoszandeka... Hiaba van igazuk az Izraeli allammal szemben (akik 1967 ot szegik meg a Genfi szerzodest amelyet az illegalis telepuleseikkel bizonyitanak).


(A Guardian az angol napilap es nem francia)

2009. nov. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2009. nov. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!