Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kiléphetünk az EU-ból?

Kiléphetünk az EU-ból?

Figyelt kérdés

Milyen szankciók lépnének fel, ha Magyarország kilépnek az EU-ból?

Mellesleg mikor jön, hogy nem csak szenvedünk hanem fejlődünk az EU tagság alatt? Eddig csak folyamatos szabályozás, lehúzás, elnyomás, teljes kontroll volt a jellemző. Mikor jön, hogy azt mondja az EU kifizeti az adósságot? Mikor érezzük már amit a sok liberális állandóan ígérget?



2013. okt. 15. 21:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Akkor mondd meg légyszíves, kik az ország vezetői? Csak úgy, az égből pottyantak, vagy gyarmatosítók más országból, netalán kémek, esetleg földönkívüliek...? Kérdezem: honnan kerülnek ki az ország képviselői, kik választották őket? Az ország vezetői kérem alássan a magyar nép emberanyagából kerül ki, és ez az emberanyag válassza őket. Az az emberanyag, akit nap mint nap az utcán látsz, a metróban, a buszon, a tv-ben! Ebből az emberanyagból te milyen vezetőkre számítasz? Az utóbbi 5 évben ha ment hozzád vállalkozó kisiparos, kaptál legalább egyszer számlát tőle? Milyen a tömegközlekedés? Eszébe jutott valakinek, hogy az új 2-es metrónál liftek is legyenek? Senkinek eszébe nem jutottak a babakocsik és a tolókocsik!!! Pedig dől az eu-s pénz, észt is kellene mellé kérnünk! Szoktál a MÁV-val utazni? A MÁV az egész országot leképezi strukturálisan és mindenféleképp. Szerinted azok a gyerekek, akik ide születnek és itt nőnek fel, azokból milyen vezetők lesznek majd, ők kerülnek az országgyűlésbe is. Vajon miért van az, hogy a politikai palettán újra megjelennek a hulló csillagok, mint a Kuncze és a Fodor? Miért nincsenek új arcok? Nincsenek fiatalok, akik fordulatot hoznának.. Talán mert eleve esélytelen az egész, s talán mert ezek a fiatalok már rég elhagyták az országot és eszük ágában sincs visszajönni IDE. Az emberanyaggal van a baj. Ennyi.
2013. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Kik választották őket? Hát azt én sem tudom. Mivel csak jelöltre lehet szavazni. http://www.youtube.com/watch?v=EgY49RCnz-4

Am tényleg az emberanyag elég silány. Szóval égha a hangnem kicsit lekezelő én adok neked egy felfele kezet.

2013. nov. 26. 23:19
 23/23 anonim ***** válasza:
21-es, bocsánat, ha úgy tűnt, azt hiszem, felhergeltem magam. Mint írtam, rossz az emberanyag...
2013. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!