Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael USA-n kívül mely...

Izrael USA-n kívül mely országokkal van jóban?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 16:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A zsidó politikusok között is vannak olyanok, akik minél több pénzt akarnak legombolni az államról, de ugyanez vonatkozik a nem zsidókra is. Miért pont a zsidókat kell kikapni és támadni? Jelenlegi kormányfőnk teljesen a mélypontra juttatta az országot, és érdekes módon, nem zsidó. Persze könnyű minden egyes emberre, aki árt az országnak, azt mondani hogy zsidó, bűnbakot kell mindig keresni.

De a hozzászólásomat nem feltétlenül erre értettem, hanem arra, hogy ha a magyarságtudat nem a zsidók, cigányok, a szomszédos országok gyűlöléséből állna, akkor Magyarország már elkezdhetett volna kilábalni ebből a válságból...

2013. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az országot vezető politikusokat nehéz lenne cigány-, zsidó- vagy szomszédgyűlölettel vádolni, mégis egyre mélyebbre süllyedünk a válságban. Persze a magyar (pontosabban magyar származású) politikusok között is vannak és voltak bőven, akik ártanak/ártottak a magyarságnak, de a zsidók között kizárólag ilyenek voltak mindig is.
2013. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Akkor fejtsd már ki légy szíves bővebben ki az a mindenki és mivel ártott. Ha normálisan megmagyarázod, igazat adok neked. Nem vagyok zsidó, semmi közöm hozzájuk, csak utálom azt a gyűlölködést ami ebben az országban megy.
2013. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A tanácsköztársaság kormányának többsége zsidó. Rákosi Mátyás, Gerő Ernő szintén. Gondolom, róluk nem kell magyarázni, h miben ártottak. Te viszont akkor mondj egy olyan magyarországi zsidó politikust, aki nem ártott nekünk!
2013. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Természetesen tudom ők mennyit ártottak. Viszont nem hiszem hogy ez a "minden zsidó politikus" két embert takart volna. Továbbra is hangsúlyozom, hogy nem azért írtam ezt, mert ismernék zsidó politikusokat, hanem azért, mert nem csak zsidók voltak akik ártottak nekünk. A politikában hatalmas szerepet játszik a hatalomvágy és a pénzéhség, ezek a dolgok pedig nem függnek semmiféle vallási hovatartozástól. Éppen ezért undorító dolog egy vallási csoportra ráhúzni az ország romlását. Gondolom te ismered az összes zsidó politikust és a tetteiket. Amennyiben így van, akkor igazat adok neked. Ha pedig nem, akkor ne ítéld el pár rosszat tevő zsidó kormányfő miatt az összes zsidó embert.
2013. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem két embert soroltam fel, nem ítélem el a zsidó politikusok miatt az összes zsidó embert, és továbbra is várom tőled az ellenpéldát.
2013. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ítéled el őket, csak anélkül, hogy tisztában lennél az összes zsidó ember tetteivel, kijelented, hogy mindegyik csak ártani akar... Ismét elmondom, hogy nem tudom kik vannak benne a kormányban, nem tudom mennyi ott a zsidó, csak azt látom, hogy aki ezt az országot idejuttatta, nem zsidó. Jogosan tudod nekem azt mondani, hogy minek jár a szám, ha nem tudok példát felmutatni. Egyszerűen csak józan ésszel gondolkozva elég valószerűtlen, hogy MINDEN zsidó politikus az országot akarja tönkretenni, és példának te is csak egy régebbi kor kormányfőit hoztad fel és egy régebbi kor politikusait. Az országot nem zsidók juttatták ide, hanem a nácik és az oroszok, akik a kormányunk élére kegyetlen kormányfőt neveztek ki. És ugyanúgy volt köztük zsidó, ahogy keresztény is.
2013. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szándékosan nem jelenkori v közelmúltbeli politikusokat soroltam fel, mert nekik vegyes a megítélésük, abban viszont szinte mindenki egyetért, h akiket említettem, kizárólag rosszat tettek nekünk. Akik az ún. "rendszerváltás" óta kormányon voltak, azok szinte mind csak ártottak, származástól függetlenül. Azt már írtam fentebb, h természetesen magyar származású politikusok is ártottak épp eleget, zsidók közül viszont csak ilyenről tudok.
2013. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ja, a ruszkik meg nyilván nem neveztek volna ki olyan embert az ország élére, aki a mi érdekeinket szolgálta volna, és nem a pártét meg a szocializmusét.
2013. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!