Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Már idáig süllyedtünk?

Már idáig süllyedtünk?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 1. 14:05
1 2
 11/14 anonim válasza:
Sajnálom emberek hogy csalódtok de én itt élek konkrétan Kárpátalján és igen meg lehet vásárolni oroszországban akár 25000 erót is kérnek feltétellel hogy 100% os a nem visszautasítása a honosításnak
2013. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Előző vagyok arról meg ne is beszéljünk hogy tiltva van és a politikusoknak van a legtöbb eu s állampolgársága .Mégis Beregszászban nem engedtek indulni az egyik politikusnak mert rendelkezett más állampolgárságával. Aki már a miniszterelnök körül van annak mind1 de ha egy polgármesternek van akkor gyorsváltás.
2013. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

9-es, látszik hogy soha nem láttál még ukránt életedben.

Éltem ott 18 évet, nyugodtan állítom neked, hogy ennél barbárabb, erkölcstelenebb és semmirekellőbb nemzet aligha van Európában. Egy fertő az egész ország, általában nem szoktam rossza kívánni senkit, de felőlem bele is dögölhetnek a saját mocskos országukba.

2013. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Amúgy az senkinek sem jut eszébe a médiában, hogy lehet hogy ezek csak szimpla csalók?Mint pl az embercsempészek?

Hamisitanak, elveszik a pénzt és jól kibabrálnak az ázsiaiakkal.Ez nem legális dolog, így aki megszopja, nem hinném hogy panaszt nyújtana be valamelyik hivatali szervnél.....

2013. okt. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!