Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz hogy a World Trade...

Nicola73 kérdése:

Igaz hogy a World Trade Centert felrobbantották?

Figyelt kérdés

Ma megnéztem egy elgondolkodtató videót a youtubeon. Kiváncsi lennék a véleményetekre. Rendkivüli bizonyítékokkal támasztják alá, hogy itt egy előre megtervezett akcióról volt szó. A videóból az is kiderül, hogy 5 nappal a katasztrófa elött áramszünet volt az épületben és a munkások azt állították, hogy az internetet javítják. A videó itt megtekinthető:

http://www.youtube.com/watch?v=5gBmb0_uquU



#9/11 #robbantás #worldtradecenter
2013. aug. 27. 15:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Természetesen igaz.
2013. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Láttam képeket én is a pillérekről, amiket valami termittel (azt hiszem) átvágtak. Lehet, hogy igaz. Viszont az is biztos, hogy a repülők is közre játszottak az összeomlásban, mert a nagy hőtől tényleg képlékennyé válhat az acél, aminek hatására beindulhat egy dominó effektus.


Amit viszont senki nem tud megmagyarázni, az a 7-es épület összeomlása. Semmi nem repült bele, mégis összeborult. Ráadásul mindegyik összeomlás úgy nézett ki, mint egy mérnökien megtervezett robbantás.

2013. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 schocko ***** válasza:
28%
Igaz, kellett nekik a telek...
2013. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
12%

Ezt könnyen kideríthetjük.


Csinálj gyereket és Amerikában szülessen meg. 40 év múlva indulhat elnöknek, megválasztják és megtud mindent. Ő pedig elmondja neked.

2013. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
49%

A WTC-7 épületet biztosan. Ezt a felvételek is bizonyítják.

Ez meg aztán megkérdőjelezi az egész "terrorista merényletet"

2013. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%
Természetesen igaz. Sajnos itt tart a világ.
2013. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
Két 50 tonnás repülőgép nagy sebességgel belecsapódott. Nem volt más választása, mint ledőlni.
2013. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Igen, ez volt az a videó amit pár hónapja én is láttam. Lehet hogy volt még másik is. Viszont egy oldalt is olvastam, igaz angolul, ahol próbálják megmagyarázni hogy mi miért történt úgy ahogy, és cáfolják az összeesküvés elméleteket.Azt hiszem ez a debunking911.com. Angolul van az egész. Nem is olvastam el mindent. Mindenesetre vannak érdekes dolgok. Amit viszont igazán hihetőnek tartok, az az hogy egyszerűen tudtak róla, csak nem tettek semmit, "magasabb" célok érdekében.
2013. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

50 tonna, egy dolog, mégis repül!

A hajtóművek a legtömörebb részek egy gépen, ezek tényleg falromboló hatásúak, de a kárt a tűzvész okozta.

Hiába ég a láng csupán 350 C fokon, egy épülettűzben ezer Celsius fölé is mehet a hőmérséklet, ami a vasszerkezet ellágyulását okozza!

Az erre a célra épített hővédő bevonatot viszont simán letarolhatja egy ilyen esemény.

De a WTC 7-es épület az "rejtély"

2013. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%

Azok a repülőgépek nem 50 hanem többbszáz tonnásak.


DE! A WTC tornyokat titánacélból építették.A titán megolvadásához minimum 1100-1500 fok kell a kerozin viszont csak 800-900 C* fokkal ég.

Az egész épület meg semmiképp sem omlik össze attól,hogy a felső harmadába repülő csapódott.Főleg nem ilyen szabályosan.

A Pentagonnál konkrétan eltűnt a repülő csak néhány tenyérnyi alkatrész maradt a többszáz tonnás és méteres repülő után..Megnézem aki ezt elhiszi.

A shanksvillei mezőn is csak egy gödörnyi roncsot találtak,és senki sem látta ahogy lezuhant a gép.

A romokhoz csakis egyetlen céget engedtek oda takarítani:Bush bátyjáét..akik nem mellesleg robbantásos bontással is foglalkoznak.

2013. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!