Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem költözöl határon túlra?

Miért nem költözöl határon túlra?

Figyelt kérdés
Ki kell költözni, és kész. Nincsenek határok. Így megváltoznak az etnikai arányok, és vissza lehet csatolni bizonyos területeket etnikai alapon.

2013. aug. 23. 20:32
 1/9 schocko ***** válasza:
100%
Már a határon túlról a határon túlra költöztem, és azon vagyok, hogy Németországot az etnikai összetételében a javunkra fordítva Magyarországhoz csatoljuk...
2013. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Úgy van!

Borneó és Celebesz, miénk volt és miénk lesz! Indonéz és maláj kissebbséget Magyarországnak!

2013. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"vissza lehet csatolni bizonyos területeket etnikai alapon."


Ilyen alapon Szlovákia déli része és a Vajdaság most is Magyarország része kéne legyen. De nem az és itt hasalt el az elgondolásod.

2013. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Mi a ráknak költöznék?
2013. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
A kérdezőt nem kell komolyan venni, nincs még 14 éves :-)
2013. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező és a többi IGAZI magyar fiú / lány : ugy segíthettek a dolgon, hogy családot alapítotok és 4-5-6-7 gyermeket nemzetek / szültök, akik közül 1-2 letelepedhetne az említett helyeken és ezt minél tömegesebben kellene tenni.

Igy tettek az albánok is és most övék Koszovó.

2013. aug. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minket az idős beteg szüleink kötnek ide, nem tudnánk kivinni mind a négyüket sajnos a mi 3 gyerekünkkel együtt. :( Amúgy én mennék, pedig régen egy hét után is honvágyam volt és nem szerettem külföldre menni kicsit sem. De itt már nem érzem magamat és a gyerekeket biztonságban.
2013. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Kérdező és a többi IGAZI magyar fiú / lány : ugy segíthettek a dolgon, hogy családot alapítotok és 4-5-6-7 gyermeket nemzetek"


A zállam meg majd eltartja, megmenti őket. Én is nemzek 7 gyereket és elmegyek sírni a napló c. műsorba, hogy milyen gonosz a világ mert nem tudom eltartani a nettó 80 ezres béremből. Persze, tudom, ebben az országban (vagy legalábbis ezen az oldalon) én vagyok az egyetlen alul iskolázott, tróger senki, aki képtelen túllépni a bűvös százast. Azt hiszem ezért nem is szaporodom.

2013. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó, szaporodj és szívdjad el a cigányok elől a segílyeket, hogy ne maradjon nekik
2013. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!