Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A határon túl élő magyarok...

Granulátum kérdése:

A határon túl élő magyarok fogalkoznak azzal az országgal, ahol élnek?

Figyelt kérdés
A székelyek mennek a román tengerpartra nyaralni? A kárpátaljai magyarok megnézik a krími múzeumokat? A vajdaságiak túráznak a macedón határon? A burgenlandi magyarok síelnek Nyugat-Ausztriában? stb

2012. nov. 24. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Egy burgenlandi magyar például egészen biztosan többet jár Karintiába vagy Tirolba síelni, mint a Bakonyba túrázni.
2012. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, diszkóba is ugyanúgy járnak magyar/román társasággal

Ennyit tudok

20/F

2012. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kárpátaljai vagyok, soha nem volt Ukrajnában máshol, és egyébként sem érdekel, ellenben voltam többször Magyarországon.
2012. nov. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én erdélyi vagyok. Rendszeresen járunk a román tengerpartra (habár engem nem vonz túlzottan, csak egyszer voltam). Amúgy érdekel az ország sorsa (mivel muszáj érdekeljen ha egyszer itt élünk), rendszeresen járunk szavazni a magyar pártokra (most már "hál' Istennek" azokból is több lett, mintha egy kisebbségnek háromszoros megosztásra lenne szüksége a boldogsághoz).
2012. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!