Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » 1914 előtt a horvátok tisztelt...

1914 előtt a horvátok tisztelték a szent koronát?

Figyelt kérdés
úgy hallottam hogy tisztelték és maradtak is volna a magyar szent korona országai között csak úgy hogy egyenrangú lett volna Magyarországgal, én ebbe bele is mentem volna, a horvátok megkapták volna Dalmáciát az Isztria fsz.-et és Boszniából is kapott volna, és akkor lett volna egy Magyar-Horvát monarchia amiben Bosznia is benne lett volna és ugyan az lett volna a státusza, csak osztrákok helyett horvátokkal irányítottuk volna Boszniát, sztem ha a politikusaink jobbak lettek volna ahorvátokkal ki egyezhettünk volna és máris minden máshogy alakul, szerintem.
2013. aug. 5. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

"1914 előtt a horvátok tisztelték a szent koronát?"


Az mindegy, de hogy te nem tiszteled az biztos. És a helyesírást sem.


Helyesen: [link]

2013. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
húúúúúúúúúú ez de feltud idegesíteni mikor nem a kérdéssel foglalkoznak hanem a helyesírással, kajak ezek nem is a kérdéseket hanem a helyesírás miatt nézegetik a GYK-t, tegnap is volt egy helyesírási hibám és máris belekötöttek, sztem az is te voltál.
2013. aug. 5. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Félig-meddig, de inkább Ferenc Jóska miatt (mint kb. mi a kieggyezés után). Azért szláv nép révén, jobban húzott a szivük egy egységes szláv államhoz.
2013. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Melyik nép él egy országban békében(!!!) manapság egy másik néppel??? A magyaroknak sem volt jó a törökökkel, az osztrákokkal, oroszokkal, a baszkoknak, katalánoknak sem jó a spanyolokkal, még az olaszok is szenvednek az észak-déli ellentétükkel, akkor mennyi esélye, értelme lenne egy Magyar-Horvát Monarchiának? A magyarok angolul sem beszélnek 3 szót, akkor a saját országbeli horvátokkal hogy beszélnének?

Hogy mi értelme van amúgy az ilyen kérdéseknek...? Gondolom te szoktad indítani ezeket a "miért nincs Monachia, de jó lenne ha lenne" típusú kérdéseket, erőltetve a véleményed, bárki bármit is ír, mint ha befolyásod lenne a múltra, meg a környező országok népeinek gondolkodására.

2013. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma 10:12

ne szóljál be! a törökökkel és osztrákokkal oroszokkal azért nem volt jó mert hódítók voltak és elnyomtak minket, más részt meg ott van Nagy Britannia is vannak angolok, írek skótok és még is meg van a monarchia, és nem mondtam azt hogy nem eshet szét ez a magyar horvát állam csak a 2. vh.-ig kellett volna egyben legyen szóval lehet hogy szét esett volna, és honnan tudod mit akartak akkor a horvátok sőt a 2. vh-ban már tudta hogy nem jó Jugoszláviában, szóval területek ígéretével lehet hogy sikerült volna.


" Gondolom te szoktad indítani ezeket a "miért nincs Monachia, de jó lenne ha lenne" típusú kérdéseket,"

-Nem, nem én szoktam ilyen kérdést kiírni.

2013. aug. 6. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!