Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a baja az embereknek a...

Mi a baja az embereknek a zsidó politikával?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 19:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
45%
Szerinted?Miért provokálod az embereket?
2013. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
2013. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
63%

Izrael politikájára gondolsz?


Hát ez minden, csak nem jó.

A kül és belpolitikájuk is nagyon agresszív, ezért Izrael nem demokrácia, csak papíron.

A zsidó lányoknak megvan tiltva, hogy arab fiúkkal legyenek együtt.

Van erre példa de igen ritka.

Az izraeli hatóságok sem engedik közel őket egymáshoz.

2013. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
56%
Az hogy undorító.
2013. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
64%

Mar megint jar a szatok, anelkul, hogy barmit is tudnatok rola. Izraeli lanyokanak - legyenek arabok vagy zsidok - az allam nem tilt meg semmifele szemelyes kapcsolatot. Legfeljebb az arab lanyok apja vagy batyja megoli a lanyukat, ha zsido fiukkal jarnak - a csalad tisztaessege erdekeben.


Mar ezerszer mondtam: menjetek oda, es nezzetek korul magatok, ne a propagandat szajkozzatok.

2013. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
38%
Csak annyi, h jelenleg Izraelben működik a világ egyetlen apartheid rendszere.
2013. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
45%

"Mar ezerszer mondtam: menjetek oda, es nezzetek korul magatok, ne a propagandat szajkozzatok."


Menjen a fene! Elég nekem annyi zsidó ami idehaza van!

2013. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell ahoz Izraelbe menni,ahoz,hogy ismerjük a külpolitikáját.A nácikról sem tudhatunk semmit,ha nem jártunk ott anno?
2013. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
68%

"Mi a baja az embereknek a zsidó politikával?"


Nem "az emebereknek" van baja, csak azoknak, akiknek mindennel baka van, amit zsidók csinálnak, azért, mert zsidók csinálják. Ezek olyan emberek, akik, ha az anyjukat egy zsidó mentené ki a Dunából, fel lennének háborodva, hogy hogy merte.


Egybként - ermészetesen - Izrael állam egyetlen állampolgárának sem tilt semmit ( amit más normális államok nem tiltanak ). Az tény, hogy a zsidó ányoknak nem tanácsolják a muszlim srácokat, ugyanis nem egyszer fordult elõ, hogy a muszlim srác elvett egy zsidó lányt, majd amikor megvolt a gyerek, kideült, hogy a csajszi csak a negyedik számú feleség, a gyereket elvették tõle és cselédmunkát végeztettek vele, a másik 3 - arab - feleséget is neki kellett kiszolgálnia.

Külön segélyszervezet foglalkozik ezeknek a lányoknak, illetve már asszonyoknak a kimentésével ( gyerekükkel együtt ) ami persze nem egyszerû feladat, de többnyire megoldják.


Apartheid pedig nincs, ez egyszerûen marhaság. ( Észrevettem volna - merthogy voltam ott. ) Annyira nincs, hogy az Izraeli Honvédségben is szolgálnak arabok. Muszlim arabok is, keresztény arabok is.

2013. júl. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
46%

"Apartheid pedig nincs, ez egyszerûen marhaság. ( Észrevettem volna - merthogy voltam ott. )"

Gázában is jártál, amikor válogatás nélkül gyilkoltak palesztin férfiakat, nőket és gyerekeket?

2013. júl. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!