Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A franciák miért utálják a...

A franciák miért utálják a magyarokat?

Figyelt kérdés

2013. júl. 18. 21:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam róla, hogy utálnak minket. Megosztaná valaki ez irányú tudását? Nekem új a dolog...
2013. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom én voltam Rómában pár hónapja, ott nem csináltak ilyet, sőt délután kértünk kávét a szállodában, és mikor fizetni akartunk érte, nem fogadtak el pénzt. Mondjuk mi nem is busszal mentünk egy két csillagos szállodába.

Egyébként ilyet, sehol se tapasztaltam, sőt inkább azt, hogy szeretnek minket.

2013. júl. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
5%
Itt a magyarok is utálják a magyarokat..........talán nem ok nélkül.......
2013. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%

kedves kérdező!


a franciák nem utálják a magyarokat, csak téged

2013. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%

"Itt a magyarok is utálják a magyarokat.."

az igazi magyarok nem utálják a másik igazi magyart, csak a magyarul beszélő, magyar nevet viselő, de valójában nem igazi magyarokat.

2013. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Gábor_79 válasza:

Magukat a franciákat kellene megkérdezni vagy egy franciát. Arra jobban tudnánk válaszolni, hogy a magyarok utálják-e a franciákat? mert:

Itt nálunk, a kvázi város közepén van egy camping. Tizenévek óta járt ide egy francia család. A srác egész jól megtanult magyarul, szeretett ide járni, a lányok is szerették. Tíz év után megkérdeztem, hogy tudja e azt, hogy a magyarok nem szeretik a franciákat, mert Trianon... Azóta, se láttam többet, csak egyszer. Pedig haverom volt. Kérdés: igazat állítottam?

2013. júl. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 mustafa33 ***** válasza:
52%
A franciák Le vannak Penve. ☻
2013. júl. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Lászl válasza:
62%
Én nem vettem észre semmilyen ellenszenvet, pedig jónéhányszor jártam ott. A párizsiak egy része eléggé rátarti azzal, aki nem franciául szól hozzájuk, de ez nem egy-egy nemzetnek szól, hanem mindenkinek.
2013. aug. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!