Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hitler nemcsak féltékenységből...

Hitler nemcsak féltékenységből akarta kiirtani a zsidókat?

Figyelt kérdés
Lezsidózhattok, meg hazaárulózhattok (egyik sem igaz) de azért azt be kell látnunk, hogy a nagy német koponyák jelentős része (Einstein, Adolph Von Baeyer stb.) zsidó származású volt. Látta bennük a potenciális erőt, akik esetleg átvehetik hosszútávon a német birodalom fontosabb rangjait. Minél több hozzászólást szeretnék, jöjjenek a neo-nácik.

2013. júl. 12. 00:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%
A zsidók többsége nagyon jó kereskedő és ezáltal hatalmas vagyonokat halmoztak fel.Valószínű megköveznek azért,mert azt merem írni,Hitlernek a zsidók vagyonára fájt a foga!
2013. júl. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező, te ennyire nem ismered a történelmet?
2013. júl. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
61%

"Akkor miért irtott ki 8 milliót?"


Jah jó. Nincs több kérdésem.

2013. júl. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
46%

Igazad van kérdező, de ez eddig sem volt titok és lehetett tudni.

Le is írja a Mein Kampf-ban azt, amit te is mondasz.


"Látta bennük a potenciális erőt, akik esetleg átvehetik hosszútávon a német birodalom fontosabb rangjait."


Igazából pont az az volt velük a baja, hogy át is vették és folyamatosan rohadt miattuk a német társadalom...

2013. júl. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Hitler,Heródes 20. századi mása,csak még elfogultabb.
2013. júl. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha egymás mellé teszed, hogy mi az amivel a zsidókat rutinszerűen vádolják (kultúra és gazdaság manipulálása, kiválasztottságtudat, világhódító tervek), és mi az, amit a nácik ténylegesen vallottak és tettek (lásd előző felsorolást), akkor máris felsejlik a válasz a kérdésre.
2013. júl. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Egyes történészek azt állítják, hogy maga Hitler apja is zsidó származású volt, és az őt terrorizáló zsidó apja ültette bele azt a tudatot, hogy egy ilyen kapzsi, zsarnok ,,fajnak,, nem szabad fennmaradni. Ebből nem tudom mi igaz, mindenki saját maga döntse el.

Szerintem inkább az tett rá egy lapáttal, hogy nem vették fel a bécsi művészeti akadémiára, az ő véleménye szerint pedig azt őt tesztelő zsűri zsidókból állt. Bizonyára azért képzelte a zsidót ezekbe az emberekbe, mert összetörték az álmát, amely ugye tovább fokozhatja a gyűlöletet. Ezután Bécsben dolgozott utcai festőként, mely során több gazdag bécsi polgár vett tőle képeket, akikről úgyszintén azt állapította meg, hogy magas százalékban zsidók.


Nem lehet tudni, hogy honnan ered a gyűlölete, az én véleményem szerint az utóbbi két elem biztosan nagy hatással volt gondolkodására.

2013. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
22%
Megy a lepontozósdi,látom!:)Nem baj!Igen,okos emberek a zsidók,mindig is tudtam,de egyben gonoszak is...most inkább nem fejtem ki
2013. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
18%

mennyi hülyeség megy itt..


minden jóízlésű ember utálja a zsidókat :D és itt vége a történetnek.

2013. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság az, hogy Hitler tudta, hogy a zsidóknál sok pénz van, és ő azt magának akarta.
2013. júl. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!