Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nahát a svájciak is ilyen hülyék?

Nahát a svájciak is ilyen hülyék?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Nem bírom Balog Zoltánt , de a tojással dobálás túlzás.


Ilyen agymosott idióták laknak Svájcban?

A sok pénz tényleg butít....


Vagy , a másik lehetőség ,hogy egyes bal-lib oligarchiák lefizették a tojásos embereket.



2013. jún. 9. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Jó látni hogy vannak még normális emberek a világon még ha ez a neoknak nem is tetszik.
2013. jún. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A tojással dobálózás egyáltalán nem normális és civilizált viselkedés.

A foci ultrások szoktak hasonló barbárságokat csinálni.


Nem szeretem a Fityiszt meg a bandáját ,de ez nem megfelelő vélemény nyilvánítás.

2013. jún. 9. 10:56
 3/13 anonim ***** válasza:

Primitív módszerek egy ellenszenves ember ellen. Svájcban is vannak ezek szerint, roppant meglepő módon olyan emberek akik véleménykülönbségüket csak ilyen primitív eszközökkel tudják kifejezni.


A bal-lib oligarchákat belekeverni, akik lefizették a kőgazdag, ám elképesztően primitív svájciakat, (akikből persze mind a 7,725 millió pont ilyen) csak szerintem barokkos túlzás?

2013. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jól tették, nekem sem tetszik az, amit a kormány a cigányokkal tesz.Nagyon rövid pórázra vannak engedve a vadak.
2013. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4. Remélem csak iróniáztál.
2013. jún. 9. 11:15
 6/13 anonim ***** válasza:
23%

Csak olyan primitívek, mint a Gyurcsányt tojással dobáló jobbantak. :D


Tudtam, hogy Svájc fényévekre áll a magyar mentalitástól, és fejlett ország, most már annak is világos ez, aki eddig kételkedett.


Respect, svájciak.

2013. jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

"...a másik lehetőség ,hogy egyes bal-lib oligarchiák lefizették a tojásos embereket."


Persze, a Gyurcsány meg a Bajnai műve ez is, -mi?

2013. jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem Balog Zoltánon vagy a Fideszen van a hangsúly.

Lehetett volna akár Kóka János vagy Szanyi Tibor is ,a lényeg amit mondott , amiről előadást vagy mit tartott és nem a személye.


Nem a személye miatt dobálóztak.

2013. jún. 9. 11:21
 9/13 anonim ***** válasza:

"nekem sem tetszik az, amit a kormány a cigányokkal tesz.Nagyon rövid pórázra vannak engedve a vadak."


Pedig pont az a baj, hogy egyáltalán nincs póráz.

2013. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem minél nyugatabbra mész, annál ilyenebb a mentalitás. Például képzeld el, mi történne azzal, aki Putyint dobálja meg Oroszo.-ban. Na azt hiszem, az megkapná a magáét. Az ilyesmi szerintem inkább nyugati társadalmakra jellemző, mert ott nem tartanak megtorlásoktól az emberek.
2013. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!