Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Fukushimáról, hogyhogy ennyire...

Fukushimáról, hogyhogy ennyire hallgatnak manapság?

Figyelt kérdés
Én nem hiszem, hogy ott minden rendben menne a baleset óta..
2013. jún. 4. 23:54
 1/4 Komplikato ***** válasza:
100%
Szerintem nem olvasol híreket Tény, hogy nem főcímesek a hírek, de azért 1-2 hetente van róla szó szerintem. Egyébként Fukushima egy igen nagy terület neve, a konkrét probléma meg a sok ott lévő erőmű egyikének környékén van és volt. Mostanában erősödik a lakosság ellenállása atomerőmű ügyben, csak ugye majdnem a teljes energia ellátás azokból van, nincs semmi amivel kiválthatnák. Ha visszatérnének valamilyen szénalapú megoldásra, pár hét alatt beérnék a kínai szmog szintet ... nem egyszerű.
2013. jún. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tájékozódsz eléggé, én is rendszeresen látok híreket. Pont pár napja tán az Indexen arról volt, hogy botrány van Japánban, mert minden tartománynak kiadott direktíva szerint a fukusimai régióból származókat segítendő a projektjeikre őket kellene (elsősorban) felvenni dolgozni, de vannak környékek, ahol a többezres munkaerőből kevesebb, mint 10 ember fukusimai. Ez azért fontos, mert még mindig rengetegen átmeneti szállásokon laknak és a kitelepítés miatt effektíve munkanélküliek.
2013. jún. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A katasztrófa "atomerőműves" részének 5 halálos áldozata volt (szemben magával a cunamival, aminek összesen csaknem húszezer), plusz a környéket évtizedekig nem lehet majd használni a sugárszennyezés miatt.


Így európai szemmel nézve nem tudom, mi érdekes lenne benne amit elhallgatnának, azon kívül, hogy Japánt ismét egy hatalmas környezeti katasztrófa sújtotta.

2013. jún. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert biztos nem menőznek ott ezzel és nem minden 3. ember ad boldogan interjút össze vissza... Amúgy meg rohadtul vannak róla hírek, de hát ha nem keresel akkor meg mit vársz?
2013. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!