Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a franc történt Brüsszelben?

Mi a franc történt Brüsszelben?

Figyelt kérdés

A hétvégén meglátogattam a belga fővárost pár barátommal.

Hihetetlen látvány fogadott.


Köpni , nyelni nem tudtam ,az egész város okádék.Ez minden csak nem európai város.

Tele van kendős asszonyokkal ,de értitek, Isztambulban nem láttam ennyit , ezek nem olyanok , mint a törökök.



Több volt a kendős asszony meg lány , mint a nem kendős.


Először kérdeztem is ,az egyiket belgát , hogy "miért hoztak be egy gettóba minket" és azt mondták , hogy ez a belváros.

Éjszaka nem is voltunk kint sokat ,a portás is figyelmeztetett , hogy nem biztonságos kint , nőknek meg főleg.


A belga vezetők valamit nagyon eltoltak.


Nőként amikor meglátok ilyen kendős asszonyt akkor olyan rossz érzésem van.

Úgy érzem meghódítsák ezt a kontinenst.



2013. jún. 4. 15:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
2013. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én nem jártam még Brüsszelben, de az ismerőseim, akik igen, ők is hasonlókról számoltak be.


Az angol wikipedia szerint is Brüsszel lakosságának 26%-a muszlim, pedig nem valószínű, hogy azt a kurucinfosok vagy nácik szerkesztik.

2013. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
18%
Ez téged miért zavar? Ha nem tetszik, akkor maradj otthon, a fajtád között, és gubózz be, más nemzetek megismerése nem neked való. Nyitottan kell szemlélni a világot, nem így meg úgy jajveszékelni.
2013. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Azért zavar mert ez Európa.


Az ilyen elnyomás amit a vallásuk hoz magukkal annak nincs helye Európában.

Aki idejön az viselkedjen úgy , ahogy mi.


A kormányoknak be kellene tiltani a vallási fejkendőt.

2013. jún. 4. 17:23
 15/22 anonim ***** válasza:

"Brüsszel mint város okádék sosem volt vitatéma"


Budapest egyes részei szerintem írtózatosak.


[link] Ott legalább normális épületek vannak nem mint Magyarországon ahol műemléki védelem alatt áll egy kétszáz éves omladozó ház meg egy "szociális lakásként" funkcionáló kastély.

2013. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
32%
Egyébként kik azok az akik leértékelik a valódi válaszadókat?
2013. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
71% mutattál egy turista látványosságot bravó ... ügyes vagy, legközelebb nyisd ki a szemed itthon is.
2013. jún. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Ha nem tetszik, akkor maradj otthon, a fajtád között, és gubózz be, más nemzetek megismerése nem neked való. Nyitottan kell szemlélni a világot, nem így meg úgy jajveszékelni."


Az önmagában nem baj, ha valaki liberális, elfogad más kultúrákat. A probléma az, hogy ez az afrikai bevándorlók jelentős részére nem igaz. Példa:

[link]


A kínaiakra, vietnamiakra közel sincs ennyi panasz, pedig az is egy nagyon más kultúra. Ezért vannak Európában sokan a liberális, ellenőrizetlen migrációs politika ellen, a kérdés is erre célzott szerintem.

2013. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
88%
Londonban és Bécsben is egyre inkább ez van. Undorító, hányok ha meglátom őket, meg a négereket. Még szerencse, hogy Mo. nem célország.
2013. jún. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 mustafa33 ***** válasza:
Mert Allah hatalmas és bölcsessége végtelen. Amit nem sikerült 150 év alatt az Oszmán seregeknek, sikerül ma az egyszerű muszlim tömegeknek. Avrupa sem állhat ellen a végtelenségig az igaz hit terjedésének.
2013. jún. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!