Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Össze fog omlani az EU vagy sem?

Össze fog omlani az EU vagy sem?

Figyelt kérdés
és mi lenne ennek az oka? ha szétesik, mi változik majd a mindennapi életben?
2013. máj. 27. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Már összeomlott.
2013. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fölösleges ezt találgatni, van aki már holnapra az összeomlást hirdeti évek óta (mindig majd holnap), egyszer talán igaz lesz...


De ezt SENKI nem fogja tudni pontosan megmondani, túl sok mindentől függ.

2013. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem fog összeomlani. Elképzelhető, hogy az agyhalott jobboldal a nácikkal karöltve (egy kutya mind) néhány fejletlenebb és lustább népnél (pl. magyarok, portugál, seggmeresztő déli latin és görög csőcselék) átmenetileg elintézi a kiválást, de a nácikat a problémákra jó válaszokat nem tudni adó politikájuk, az általános nyomor és elégedetlenség hamar elsöpri majd egy polgárháborúban. A bennmaradó fejlettebb és eszes államok továbbra is jó létben élének majd, és lesz annyi eszük, hogy a primitív szakadár országokat a saját iparuk védelmében vámokkal bojkottálják. Az életképtelen és túlhaladott kis nemzetállamok pedig megint a nagyok és gazdagoknál fognak pitizni, hogy visszaengedjék őket.
2013. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

3. Válaszoló ,te nagyon egyoldalúan látod a dolgokat.


Az , hogy lecsőcselékezel ,elkönyvelsz semmit érőnek több millió európait az meg téged minősít.


Az EU erősebb tagállamai (Németország) kihasználja a többit.A magyar ipart is , legalábbis ami maradt belőle , az ő kezükben van.


Milyen jólétről beszélsz?

2013. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ponosan, ki kéne már lépni ebből a szűk látókörű nyugat imádatból.
2013. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a déli államok megunják a profit szivattyút, akkor összeomlik... vagy pótcselekvésként szereznek újabb gyarmatokat, ahol további energiákat szívhatnak el és ezzel tovább életben tudják tartani az instabil állapotot ...
2013. máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
4-es: Senki sem mondja, hogy a magyar vállalkozók nem használhatják ki az európai piacot. Nem hallok magyar nagyvállalatokról, autógyárakról, informatikai, elektronikai, orvostechnikai cégekről. Ha a németek meg kihasználják a magyar piacot, azért van, mert hagyjátok magatokat. Jól teszik, ésszel él az ember. Én itt Németországban a céggel éppen most fejlesztettünk ki egy egyetemi informatikai rendszert, de dolgozunk kórházaknak, autó márkaképviseleteknek komplett dealereket átfogó informatikai rendszereinek létrehozásával, kisebb-nagyobb cégeknek, sőt multiknak is belső informatika rendszerfejlesztés és kiépítés területén. Pont 2010-ben hagytam ott Magyarországot, amikor a pártotok elkezdett pusztítani. Hát áldom az eszem, igaz, az "elmúttnyócévben" nekem otthon sem volt semmi bajom, magamra dolgoztam, és pénzt kerestem, nem vettem föl ész nélkül a hitelt, mint a békementelők, akik meglepődtek, hogy azt vissza is kell fizetni. De legalább már nekik is jobban megy, mert hébe-hóba kapnak némi alamizsnát a kutyagolásukért. Igaz, én egy héten kereshetek 11 500 eurót is itt a romlott, hanyatló nyugaton. Nekem tökéletes, ahogy nektek is tökéletesnek tűnik Kína, Azerbajdzsán és Oroszország színvonala. Persze azért otthon a következő választáson semmiképpen sem a Fideszre, vagy a Jobbikra fogok szavazni, hátha ezzel nektek is tudok némi jót tenni, és visszarántani az országot legalább az európai értékek, kultúra és fejlődés útjára.
2013. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az a probléma, hogy a terméket el is kell adni nyugaton már le volt osztva minden, így ott nem lehet eladni semmit se ... Ha esetleg valaki sikeresen átlépi a gátakat, akkor jönnek a jogvédők, molesztálási perek, ellenőrök négy mancsa stb ... Hitelrontással bárkit ellehet távolítani.

Szóval ha nincs piuac már pedig nincs szabad piac, mindent betöltenek a multik, pont úgy amogy nálunk is midnen rést kitöltenek ... így nem lehet eladni semmit se, vagy oylan árban, ami már magyarnak se éri meg ... Szlovák 150-170 forintos tejet meddig lehet látni a multiknál, pontosan addig még csődbe nem mennek ...

2013. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7#


Európai értékek alatt mit értesz?

Ezt azért eléggé vitatni lehetne.Ki dönti el , hogy mi az európai érték?


Ha hazajössz és az MSZP-re szavazol az olyan , mintha adnál a szarnak egy pofont ,Fidesz-MSZP egy kutya.


Én olyan "Európában" , mint amit az MSZP és társai elképzel én olyanban köszönöm de nem akarok élni, az a kettős mércézés ami nálunk olyan természetes , mint neked a levegővétel ,biztos , hogy nem európai érték.

2013. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"az a probléma, hogy a terméket el is kell adni nyugaton már le volt osztva minden, így ott nem lehet eladni semmit se ... Ha esetleg valaki sikeresen átlépi a gátakat, akkor jönnek a jogvédők, molesztálási perek, ellenőrök négy mancsa stb ... Hitelrontással bárkit ellehet távolítani."


Mese-mese mátka, pillangós batárba. Köztudottan magyar illetékességű informatikai cégnél dolgozok itt kint (igaz, vannak nálunk német szakemberek is), senki sem zavart minket a megrendelésben. Tudod, amikor a munka és minőség számít. A BMW (német cég!) a saját belső kommunikációs rendszerének és márkakereskedői informatikai hálózatának fejlesztésekor sem zavarta, hogy nem vagyunk 100 % német cég.

2013. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!