Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgy érzem össze fogok omlani....

Úgy érzem össze fogok omlani. Soha nem voltam "gyenge"! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már odáig eljutottam,hogy felkelni sincs kedvem.Állandóan fáradt vagyok.Mióta ebbe a "tetű" faluba élek(3 éve),azóta egyre betegesebb vagyok(reflux,állandó hasi,sőt már háti fájdalom is,valamint ritmuszavarom is lett!)A párom lassan heti 7 napot dolgozik,én itthon ülök segélyen,mert nincs munkám!A "drága"miniszterelnők úr,még azt is lecsökkentette 6000ft-al,így a párom még többet fog dolgozni.Én meg egésznap egyedül itthon...már nem bírom..mindig egyedül.Van egy 5 évesem,nincs hozzá se kedvem,pedig nagyon szeretem.Ha menni kell az orvoshoz vagy valahova,minimum 1,5km-t meg kell tegyünk..ja és ha nekem kell valamit intézzek őt nem tudom kire hagyni,ha beteg..
2012. febr. 7. 08:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Valamint úgy érzem,hogy egy háztartási rabszolga vagyok..persze belefér az időmbe,de gyűlölöm,mindig minden nap ugyanaz!!Én körülugrálok mindenkit,de nekem senki nem hozzna még egy pohár teát se.A párom gyerekei,meg szimplán "szolgának"néznek,legalábbis úgy érzem.Én nem ezt az életet akarom élni,más 27 éves nő nem így él...
2012. febr. 7. 08:06
 2/5 anonim ***** válasza:
hé te depressziós lehetsz anyum is ilyen volt.el kell menned orvoshoz!
2012. febr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mégis hova menjek?a háziorvoshoz?!azt se hallja,mint mondok neki!!Hiába szednék rá akármit,attól a helyzet nem változna!
2012. febr. 7. 08:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Sürgős levegőváltozást javaslok. Esetleg elutazni rokonokhoz? Kirándulni? Emberek közé menni? Ilyesmire gondolok.
2012. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tehetem/tehetjük meg,hogy elmenjünk pár napra,főleg az anyagiak miatt se.Párom szinte soha nincs itthon,egyedül meg hova menjek?rokonok nincsennek..ha csak a közeli városba megyek,utána 1 hétig magam alatt vagyok,hogy itt kell lakjak..
2012. febr. 7. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!