Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A szerbek miért ekkora mocskok?

A szerbek miért ekkora mocskok?

Figyelt kérdés
a délszláv háboru alatt is irtottak mindekit..magyart horvátot bosnyákot..
2013. márc. 31. 15:02
1 2
 11/17 anonim válasza:

"A nacionalizmus az amikor külömbnek tartom a saját népemet mindenkinél és ezért nekimegyek a másiknak is! Ez a nacionalizmus, és ez egyáltalán nem helyes.A szerbek mindíg elfogadhatatlan mértékben voltak nacionalisták!"


Nem így értettem, hanem ha körülnézel akkor itt Magyarországon előbbre tartják más külföldi népet, mint saját magukat, és ezt igenis helyesnek tartom hogy előbb a saját népünkkel kéne foglalkozni, rendbe hozni, és utána kéne csak számításba venni más népeket. és nem előtérbe helyezni őket!!! ezért tartunk itt ahol...

Amit a szerbek csinálnak az már durva, elismerem, de legalább összetartanak. és kiállnak magukért, nem ugy mint itthon!!!

2013. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A vérükben van. szerbia egy kis porfészek a Balkánon, ha nem kapták volna el a Délvidéket, akkor már régen éhen haltak volna.

A történelem folyamán mindig csak számbeli fölénnyel mertek rátámadni a védtelen, fegyvertelen lakosságra ('48-as déli végeken történtek, '44-45-ös magyar irtás, '91). Kiegyenlített csatában SOHA nem nyertek, mert egy kis besz*a*#ˇ@a*ari nép.

Mivel a franciák által kiosztott magyar földdel együtt kaptak számottevő magyar, német és horvát lakosságot, ezért meg kellett mutatniuk, hogy ők az urak. Pár tízezer magyar ember lemészárlása természetesen említésre sem méltó, ezt bizonyítja az is, hogy a mai napig egyetlen ember sem lett még megnevezve sem a 44-es népirtásért, nem hogy elítélve. Most jöhetnek a hőbörgők, hogy '41-ben a magyarok ugyanezt tették. Hát nem. A magyarok az ősi jussukat mentek VISSZAvenni, a túlkapásokat pedig Horthy elszámolta.

Fáj nekik továbbá az is, hogy az "ősi szerb földön" (értsd a Délvidéken) nincs egyetlen bizonyíték sem, amely 300 évnél régebbi és azt igazolná, hogy az a föld az övék lenne. Ellenben például ott van az ezeréves Aracsi pusztatemplom, ami a magyarok egyik birtoklevele. Ennek ellenére még most is azt tanítják, hogy a délvidéki magyarok az 56-os forradalom elől menekültek "szerbiába". Agyrém, hogy a fiatalok szerint a magyarok 57 éve vannak jelen szerbiában. A rengeteg magyar vonatkozású, több száz éves épület természetesen csak odateleportálódott egy szomszédos galaxisból a gonosz magyarok által irányítva.

A 90-es években kellett volna összefogni a horvátokkal és az albánokkal, és megmutatni ennek a balkáni csürhének, hogy szerbia igazi határa a Száván túl kezdődik. Bár egyedül is félkézzel elintézhettük volna őket.

Végül egy igaz közmondás: akkor higgy a szerbnek, ha ló legel a sírján.

2013. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mégis mi közük lenne? A 7. században érkeztek (a legkorábban) arra területre ahol laknak. Ekkor már csak Bizánc (azaz a Keletrómai Birodalom) volt errefele, az ők katonáik esetleg lehettek, már amennyire a bizánciak megbíztak bennük, mert a szerbek állandóan fellázadtak ellenük. De bocsánat, el is felejtettem, hogy lassan az összes szomszédunk a rómaiaktól származtatja magát, én meg nem vagyok hajlandó elfogadni ezt a nagy "igazságot".
2013. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem lett volna semmi problémánk a szerbekkel,ha vezetőink nem engedélyezték volna azt,hogy a koszovói háború idején a NATO gépek a mi reptereinkről induljanak el őket bombázni. Sajnos ezek után a Koszovóból a Vajdaságba menekült szerbek kollektívan a magyarokat tették felelőssé ezért. Sajnos. Azokon vezetik le a feszültséget,akik semmit sem tehetnek erről,a vajdasági magyarokon.
2013. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nem azért,de a szerbek kb. ugyanannyira agresszívak,és mocskok mint a magyarok,és a többi nép. Mindenki mindent irtott annak idején. Ezen túl kell lépni. Magyarországon is volt pár nagyon rossz ember,mint pl. Szálasy Ferenc,és a szerbeknél is volt pár rossz ember. Mindenki a saját országát tartja a legjobbnak,és ugyanúgy mint a magyarok,ők is harcoltak. Minden nép ugyanolyan, Hitlertől kezdve Stálinig,mind egy agresszív barom. Annak idején az emberek ilyenek voltak, de szerintem az elég régen volt... :)
2013. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
utolso: szerintem nincs igazad A magyarok nem irtottak senkit. Legalábbis biztos nem ugy mint ezek a ge*ik! Ja és légyszives helyesen írni Nemzetvezetőnk nevét(Szálasi!)
2013. máj. 1. 08:49
 17/17 anonim válasza:
Ne haragudj, én magam sem tudom milyen okból írtam Y-nnal, egyébként nem is az a lényeg,mert azt akartam tudatni hogy mindenhol voltak rosszak,és jók. Minden országban volt legalább egy olyan aki irtani akarta a népeket,és azt akarta hogy minden az övé legyen(legalább is valamennyi). Régen nagyon nagyravágyóak voltak az emberek,szerencsére most már nincsenek ilyenek, és ennek csak örülni tudok,éppen ezért nincsenek előítéleteim a szerbekkel,bosnyákokkal,horvátokkal és semmilyen más néppel szemben :) elnézést mégegyszer.
2013. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!