Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha az Egyesült Királyság...

Ha az Egyesült Királyság kilép az Eu-ból akkor megborul az egész?

Figyelt kérdés

Az EU három erős húzó gazdasága , ereje , az UK , Németország és Franciaország ,ha egy kilép akkor a másik kettőnek sokkal nehezebb lesz.

Lehetséges hogy felbomlik az egész?

Az uniók sosem voltak hosszú életűek.


Szerintem teljesen érthető hogy ki akarnak lépni , nem tűrik hogy a brüsszeli disznók mindenféle szabályt meg baromságot erőszakoljanak rájuk.



2013. febr. 21. 13:33
 1/9 Komplikato ***** válasza:

Lehet, hogy kilépnek, de nem az EU-ból fognak, inkább olyan státuszuk lesz mint Norvégiának, nem?

Ha az EU-ból is kilépnek elég rondán meg fog rogyni a most is ingatag gazdaságuk és hosszú évekig tart majd helyre állítani ...

2013. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gyengül a gazdaságuk , de szinte az összes volt gyarmattal jó a viszonyuk , tudnak kereskedni rendesen.

Szerintem hamar helyrehoznák a gazdaságukat.

2013. febr. 21. 13:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy esetleg kilépnek, nem jelenti, hogy megszakítják a gazdasági kapcsolatokat. Csak nem engedik be a munkavállalókat, stb. Szóval nehezebb lesz az EU-nak, de nem annyira, mint ahogy sokan golndolják. Az angolok nem akarják felégetni maguk mögött a hidat, ők sem hülyék. :)
2013. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lindmayer ***** válasza:

mi az, hogy az uniók nem hosszú életűek?

és az amerikai egyesül államok?

elég régóta működik az az unió

ha a brittek kilépnek, akkor mások is követni fogják, és inkább a fejlettebb országok közül, és ezek a tagországok együttes kivonulása fog igen komoly problémát okozni

2013. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Komplikato ***** válasza:

"Az, hogy esetleg kilépnek, nem jelenti, hogy megszakítják a gazdasági kapcsolatokat."


Nem, de azt igen, hogy erősen nehezíteni és drágítani fogja. VÁM vajon mi?


"Csak nem engedik be a munkavállalókat, ..."


Ismerve a jelenlegi problémákat arra felé akkor ki fog dolgozni??? Mert azért lehet London lakosságának lassan fele bevándorló, mert e helyiek inkább segélyen élnek, mert többet kapnak, mint gagyibb melóért amit rangon alulinak tartanak. Tehát az a vicces, hogy ott a segélyért tengődök többsége pont angol. Ehhez drasztikusan le kéne csökkenteni a szociális juttatásokat. Abból meg szerintem elég ronda balhé lenne. Persze kihevernék ... egy idő után.

2013. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt én is hallottam hogy sok angolnak "cigány gondolkodása van" szülnek a segélyért meg némelyik úgy gondolja hogy gyerekszülésből majd megél.
2013. febr. 21. 14:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Az EU-nak szerintem még könnyebb is lesz az angolok nélkül. Eggyel kevesebb akadékoskodó nagyhangú, egyel kevesebb, aki az USA külpolitikai kalandjaiba rángatná a többieket, és nem kell többé visszatérítést fizetni nekik.
2013. febr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Komplikato



"Nem, de azt igen, hogy erősen nehezíteni és drágítani fogja. VÁM vajon mi?"


Európai Szabadkereskedelmi Társulásról hallottál már? olvas után....

2013. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha csak az Egyesült Királyság lép ki, akkor nem valószínű az EU felbomlása.

Ha több fontos ország is követi a példáját, akkor már esélyessé válhat az EU (és ezáltal Európa) szétesése.

2013. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!