Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Aki az EU-t szidja az, hol...

Aki az EU-t szidja az, hol akarna élni?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy az miben akar élni mert állandóan csak azt mondja, hogy az EU így meg úgy beleszól. De kérdem én hát ha a "meggondolatlan" nép egy embert megválaszt és az az ember nem tartja be a demokrácia szabályait miért ne szólna bele? Mert most a Viktor kitalálja, hogy visszaállítja az egypártrendszert akkor az is jó lenne? Mert ha nem lennénk az EU-ban akár ezt is meglehetne csinálni. Miben akar az élni aki szidja az EU-t kommunizmusban, egypártrendszerben?

2013. febr. 20. 14:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%
FÜGGETLEN magyaországon, ahol a magyarok irányítják az országok, NEM külföld és NEM kisebbségben élő romák/zsidók/szlovákok/bolgárok/románok stb.
2013. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
hawaii-on
2013. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De akkor annak az embernek akit megválasztanánk korlátlan hatalma lenne, államosíthatna, pártokat tilthatna be stb. Az EU csak ezeket zárja ki, és védi a demokráciát.
2013. febr. 20. 14:41
 4/26 Vadkan01 ***** válasza:
66%
Egy független Magyarországon , ahol én vagyok a király és boldog a népem.
2013. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Egy Svájchoz függetlenségéhez hasonló független országban , ahol közvetlen demokrácia van és ténylegesen a magyar nép irányítja a saját országát és semmiféle Brüsszel , Moszkva vagy Berlin nem szól bele.

2013. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
De független Magyarország nem lesz SOHA! A külföldi tőke nélkül ez az ország meghal emberek!!!
2013. febr. 20. 14:43
 7/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha luxemburgi GDP lenne Magyarországon akkor senkit nem érdekelne hogy csak egy párt van és ha jólét van akkor abból senki nem akar változást.


Ha egy kapitalista , jobboldali,jóléti diktatúra lenne az senkit nem zavarna szerintem.

2013. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Vadkan01 ***** válasza:
74%
Az hogy van bent külföldi tőke, nem szabadna azt jelentenie, hogy ők dirigálnak a kormánynak.
2013. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
44%

Svájcnak is van külföldi tőkéje mégsem hagyja hogy dirigáljanak neki.


Mi is megtehetnénk.Jó gazdasági , kereskedelmi kapcsolatba lehetnénk az unióval de nem hagynánk hogy dirigáljanak.

2013. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%
14:48: Svájc megteheti, mert mindenkinek ott van a pénze a bankszámlákon. Mi nem.
2013. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!