Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezt hogy bírják a franciák?

Ezt hogy bírják a franciák?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=1OIuHVDRrFM


Nem rég akadtam erre a videóra és az a 2 perc is elég volt amit láttam belőle...elgondolkoztam rajta,hogy mi a cigányokra panaszkodunk?Hol vannak azok,ezekhez képest?


Még régebben mesélte, egy ott élő ismerősöm,hogy milyen rossz a helyzet, illetve egy másik aki csak nyáron volt a rokonainál.Mindennaposak a gyújtogatások, motoroznak állandóan, felmennek a járdára is motorral, nem tisztelnek semmit és senkit.Ez az ismerősöm mesélte,hogy az autóját feltörték majd felgyújtották, de szerencséjére időben észrevette ,hogy gond van és kisebb károkkal megúszta,de ezzel fogadták az első nap.


A videóra visszatérve, ugyan nem tudok franciául,de gondolom a "Gangsta" szó nem azt jelenti,hogy "Dolgozni akarunk"...de nyilván,hisz Mercédesztől kezdve van ezeknek mindenféle autójuk,motorkerékpárjuk, nem szorulnak ezek segítségre.

A zászlók alapján mindannyian arabok és négerek meg gondolom a francia "cigányok" azaz a behurcolt "régi" feketék közösen rontják ott a levegőt.


Egy videó forgatására levonult az egész csürhe, szerintem ez még az avasnál is rosszabb lehet és ez csak egy blokk.

Súlyosnak látszik a helyzet...


A másik meg nem értem,hogy a francia tévé minek foglalkozik a magyarországi cigány helyzettel?Lenne dolguk a saját hazájukban is bőven. ( http://www.youtube.com/watch?v=KqCBeeEbnOQ)



2013. febr. 9. 22:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2013. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Cserediákként jártam egy Párizstól negyven km-re fekvő kisváros gimnáziumában és féltem a bevándorlóktól, annyi mindent mondtak róluk, mint pl. itt is.

Beszélgetek egy gyönyörű lánnyal, egyszer csak valahogy szóbakerül a vallás. Hát hogy ő bizony muszlim. Végigfuttatom rajta a szemem, szandál, zokni nélkül, hosszú testhezálló farmernadrág, könyékig érő nőies rózsaszín felső, fedetlen fő. Hát hogy neki a szülei marokkóiak. 'Áh marokkói vagy?' kérdezem. 'Nem, nem, francia vagyok, a szüleim marokkóiak'.

Ugyanezt az álláspontot képviselte a magassarkús algériai lány is. Kicsöngetnek, mit látnak szemeim, kijön két hófehér és egy fekete srác, de az olyan szinten éjfekete volt, hogy világított körülötte a fal. Mitcsinálnak? Néznek hárman valami youtube-os videót a fekete srác telefonján és fennhangon röhögnek.

Meglehetősen sok feketét láttam dolgozni, pénztárosokat, pincéreket, takarítókat, rendőröket.

A sok integrálhatatlan bevándorló...


Jó persze, az USA a no.1-es antirasszista ország a világon, külön sarokban beszélgetnek az afroamerikaiak, külön sarokban a fehérek, külön sarokban a mexikóiak, az az igazi!, The Home of Freedom and Equaliy...


Egy szénfekete kongói, akarom mondani kongói felmenőkkel rendelkező francia angoltanárnő volt, egy fiatal, csinos néger hölgyike, engem taníthatott volna :-P

A többi tanár fehér francia, a spanyoltanárnak az anyja spanyol, a másik angoltanárnak az apja olasz, az iskolaigazgatót pedig sosem felejtem el, egy idős úr volt, az apja flamand, de belga hazafiként csatlakozott a de Gaulle-féle Resistance-hoz és ottmaradt '45 után, egy ellenállólánnyal a karjai közt. Ő persze mi más volna, ha nem francia...


Azért amikor kiejtettük a szánkon Magyarországról beszélgetvén, hogy Les Gitans (cigányok), ugyanaz az arckifejezés ült ki a fehérek, arabok, feketék arcára. Hiába no, rasszista nép ez a francia, nem elég befogadó...


Ezúton is tisztelet és becsület Sarkozy-nek és Hollande-nak, jól teszik, amit a kelet-európai cigányokkal csinálnak, na igen, dolgozó/iskolába járó cigányt nem láttam.


Amúgy Franciaországba évtizedek óta vándorolnak be a feketék/arabok, kiket küldtek haza? A cigányokat.

Kanadába évtizedek óta vándoroltak be a legkülönbözőbb népek, kik miatt szigorították meg a bevándorlás feltételeit? A cigányok miatt.

Kikre alapítottak külön rendőr őrjáratok az angolok? Bolgár és román tolmáccsal kergetik a bulgáriai/romániai cigányokat az aluljárókban.


No comment...

2013. júl. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!